Play Online - 16 nowych miast w zasięgu

Play Online - 16 nowych miast w zasięgu

play online
play online
Kira Czarczyńska
14.04.2010 14:30, aktualizacja: 14.04.2010 16:30

Kolejne 16 miast jest już w zasięgu Play Online. Obszar, na którym można korzystać z usługi powiększa się co prawda wolniej niż w zeszłym roku, ale nadal jak widać systematycznie.

Co ciekawe, najwyraźniej poprawia się też jakość świadczonych usług.

Co ciekawe, najwyraźniej poprawia się też jakość świadczonych usług.

Jeszcze w ubiegłym roku dość często stawiane było pytanie: ilość - czy jakość?. Pomimo bowiem bardzo dynamicznego przyrostu liczby nadajników, usługi zdaniem klientów pozostawiały wiele do życzenia. Najczęstsze dotyczyły jakości transmisji i ilości błędów, oraz zbyt częstego zrywania połączenia. Ponieważ nadchodziły do nas z różnych stron Polski, można zakładać, że to nie tylko lokalne problemy.

Od pewnego czasu ilość takich informacji od naszych czytelników spada. Być może to po prostu "zmęczenie materiału" - bo ile można pisać o tym samym. Mam jednak wrażenie, że nawet ci, którzy o problemach mówią, są ogólnie zadowoleni z Play Online.

Możliwe, że Fioletowy Operator wziął sobie pytanie do serca - i choć nadajniki uruchamia wolniej, to pracuje nad jakością swojej usługi mobilnego Internetu.

Nowe miasta, które dołączyły w tym tygodniu do Play Online, to:

Barlinek, Głuszyca, Jastrowie, Kalwaria Zebrzydowska, Karczew, Kietrz, Korsze, Lądek-Zdrój, Polanica-Zdrój, Rawa Mazowiecka, Sokółka, Stryszawa, Szczytna, Tuchów, Tymbark, Zbąszynek.

Źródło: Play

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)