Play Online - kolejna siódemka

Play Online - kolejna siódemka

play online
play online
Kira Czarczyńska
02.11.2009 08:55, aktualizacja: 02.11.2009 09:55

W zasadzie miast, w których dostępna jest usługa Play Online, przybywa w takim tempie - że informacje o kolejnych robią się nudnawe. No ale ci, którzy czekają z niecierpliwością na uruchomienie usługi playowego mobilnego Internetu w ich okolicy - zapewne śledzą uważnie wszelkie kolejne pojawiające się na ten temat informacje...

No to mamy kolejną. Tym razem siedem miast.

No to mamy kolejną. Tym razem siedem miast.

Przed zakończonym właśnie - dość męczącym, zwłaszcza dla kierowców - weekendem, Play uruchomił swoją usługę mobilnego Internetu w kolejnych siedmiu miastach. Tym razem są to:

Baranowo, Bolków, Gołdap, Grodzisk Wielkopolski, Puszczykowo, Węgorzewo, Zwoleń.

22 października "stan konta" liczby miast, w których korzystać można z Play Online, wynosił już aż 557. W październiku tempo wzrostu zasięgu było nieco mniejsze niż we wrześniu - w miesiącu rozpoczęcia roku szkolnego oferta dotarła do ponad 70 miast, miejscowości i miasteczek, przekraczając "magiczne 500" lokalizacji.

Jak będzie w listopadzie - zobaczymy. Może przed Świętami Bożego Narodzenia Play trochę bardziej się postara, i przez następne kilka tygodni będzie robić częste gwiazdkowe prezenty tym swoim klientom, którzy mobilnego Internetu jeszcze mieć nie mogą, ale bardzo chcą?

Źródło: Play

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)