Play Online - zasięg znów rośnie

play online
play online
Kira Czarczyńska

06.11.2009 07:30, aktual.: 06.11.2009 08:30

I mamy kolejne miasta i miejscowości, w których korzystać można z internetu mobilnego dostarczanego przez Play. Komu tym razem się poszczęściło?

Do grona miejsc objętych zasięgiem usługi Play Online dołączają właśnie miejscowości: Bartoszyce, Czempiń, Głuchołazy, Karpacz, Łagiewniki, Ogrodzieniec, Strzelce Krajeńskie, Strzelin, Szczucin, Ząbkowice Śląskie, Ziębice.

Jak podsumował tą informację na swoim firmowym blogu Tako rzecze... rzecznik Marcin Gruszka:

i jedziemy dalej ;-)

Całkiem niedawno sieć Play chwaliła się, że dociera już do ponad 500 miast i miejscowości, a wygląda na to, że za chwilę będziemy mieć w zasięgu usługi Play Online tych miejscowości 600.

Jak obstawiacie, ile im to jeszcze zajmie?

Myślę, że do końca roku te 600 miast faktycznie w zasięgu może się znaleźć... W końcu usługa, a raczej jej zasięg, rozwija się bardzo dynamicznie: już po dziewięciu miesiącach w zasięgu było 297 miast, a potem ich liczba rosła na tyle szybko, że przy osiągnięciu 500 lokalizacji z dostępem do Play Online rzecznik prasowy sieci stwierdził:

Tempo, że aż tupecik z głowy nam spada ;-)

My tupecika nie mamy, ale chętnie pobawimy się w zgadywanie, ile miast będzie w zasięgu do końca 2009r. Zabawę zaproponował też sam rzecznik:

Tak sobie pomysłałem, że może zabawimy się w typowanie – ile miast pozyskamy do końca 2009? rozwiązanie na początku stycznia.

Tak, oczywiście że nagroda też będzie – Nagrodą będzie ONE BOX- modem plus 30GB – czytamy na blogu.

Źródło: PLAY

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)