Play rozdaje 100 GB internetu. Sprawdź skrzynkę odbiorczą

Play rozdaje 100 GB internetu. Sprawdź skrzynkę odbiorczą

Wyspa Play
Wyspa Play
Źródło zdjęć: © Getty Images | Artur Widak
Oskar Ziomek
05.01.2023 07:51

Play zachęca swoich klientów do instalacji aplikacji Play24. W zamian można dostać w prezencie pakiet 100 GB internetu, ale operator stawia dodatkowy warunek - odpowiedni SMS w skrzynce odbiorczej.

Play jest gotowy rozdawać pakiety 100 GB internetu wszystkim osobom, które zainstalują aplikację Play24, ale jest jeden warunek. Wcześniej trzeba dostać od operatora zaproszenie w wiadomości SMS. Jeśli dana osoba nie dostała takiej oferty, niestety nie otrzyma pakietu internetu za instalację aplikacji.

"Łapcie za telefon i jeśli znajdziecie w swoich wiadomościach takie zaproszenie możecie w prosty sposób otrzymać spory pakiet danych zupełnie za darmo" - pisze Play na swoim blogu. Pakiet 100 GB internetu można aktywować w zakładce Dla Ciebie w aplikacji Play24. Program jest dostępny oczywiście zarówno na Androida, jak i iOS-a.

Play24 - co oferuje aplikacja?

Aplikacja Play24 to swego rodzaju niezbędnik dla klientów Play. Program pozwala w prosty sposób zarządzać swoimi usługami, w tym doładowywać konto, opłacać faktury i na bieżąco sprawdzać dostępne środki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Korzystanie z Play24 jest opłacalne zwłaszcza dla osób sporo korzystających z internetu w telefonie. Poza opisywaną promocją na dodatkowe 100 GB, co do zasady każde automatyczne doładowanie z poziomu aplikacji na kwotę co najmniej 10 złotych to dodatkowe 10 GB w prezencie.

Oskar Ziomek, dziennikarz Komórkomanii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)