Play zagrywa do przedsiębiorców. Internet w smartfonie bez limitu GB i prędkości

Play zagrywa do przedsiębiorców. Internet w smartfonie bez limitu GB i prędkości

Play zagrywa do przedsiębiorców. Internet w smartfonie bez limitu GB i prędkości
Konrad Siwik
23.05.2022 17:43, aktualizacja: 23.05.2022 19:43

Play przygotował ofertę dla najbardziej wymagających przedsiębiorców. W najnowszych abonamentach XL dla Firm klienci biznesowi znajdą internet bez limitu GB i prędkości w smartfonie oraz na karcie internetowej do biura.

Myśląc o osobach prowadzących własną firmę, operator stworzył pakiet, który sprosta potrzebom nawet najbardziej wymagających użytkowników oraz zapewni stabilną pracę każdego dnia. Play zaprezentował dziś nową ofertę bez limitów GB i prędkości dla klientów biznesowych.

Najnowszy abonament XL dla Firm oferuje:

  • []internet bez limitu GB oraz prędkości w smartfonie, []bezprzewodowy internet do biura bez limitu GB i prędkości za 20 zł,[]nielimitowane rozmowy oraz wiadomości SMS i MMS w Polsce i krajach Unii Europejskiej,[]pakiet 300 minut na rozmowy międzynarodowe do UE.

To wszystko w cenie 100 zł miesięcznie.

Do oferty można też wybrać nowoczesne smartfony, tablety, laptopy i routery, które ułatwią prowadzenie firmy. Poza ofertą XL dla Firm w ofercie biznesowej sieci dostępne są również abonamenty z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami w Polsce i krajach Unii Europejskiej oraz dużymi pakietami internetu w smartfonie:

  • S dla Firm z 20 GB za 45 zł,
  • M dla Firm z 60 GB za 60 zł,
  • L dla Firm z 150 GB za 80 zł.

Konrad Siwik, dziennikarz Komórkomanii

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)