Play: Żyletka w ofercie, 8 modeli tanieje

Motorola Razr już w Playu (fot. Android Central)
Motorola Razr już w Playu (fot. Android Central)
Kamil Homziak

05.12.2011 08:00, aktual.: 05.12.2011 09:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

RAZR to model, z którym Motorola wiąże nadzieje na powrót do czołówki producentów telefonów. Żyletka właśnie trafiła do oferty sieci Play, przy okazji staniało kilka innych modeli.

RAZR to model, z którym Motorola wiąże nadzieje na powrót do czołówki producentów telefonów. Żyletka właśnie trafiła do oferty sieci Play, przy okazji staniało kilka innych modeli.

RAZR to z pewnością najdroższa żyletka w historii: w najpopularniejszych abonamentach 60-70 zł kosztuje 1800-1880 zł, dopiero przy abonamencie wynoszącym 139 zł miesięcznie cena spada do i tak dość wygórowanych 1229 zł (za tyle np. na Allegro można kupić całkiem niezłego smartfona). Oczywiście, RAZR da się też kupić za zaledwie 343 zł, ale dotyczy to tylko klientów biznesowych i taryfy VIP za ponad 300 zł miesięcznie.

W sieci sklepów RTV Euro AGD nowa Motorola kosztuje 2499 zł, podobna jest cena w najniższych abonamentach (czy ofercie na kartę). Kupując telefon w sklepie, nie musimy się oczywiście wiązać 2-letnim kontraktem. Wydaje się więc, że Razrem w Playu powinny zainteresować się osoby, które potrzebują wysokiej taryfy z pakietem internetowym, np. All Inclusive Max.

Cennik (fot. Play)
Cennik (fot. Play)

Na szczęście, tanieją też inne telefony (BlackBerry Curve 8520, LG P970 Swift Black, Samsung S8500 Wave i HTC: Cha Cha, Desire HD, Gratia, HD7, Wildfire S), choć tylko w taryfach od 65 zł wzwyż. Co ważne, obniżka dotyczy także oferty RePlay dla obecnych abonentów. Ceny są takie same jak dla nowych abonentów zawierających umowę przez Internet, ale i tak nieco lepsze niż te obowiązujące przy zawieraniu umowy w salonie.

Najwięcej, bo aż o ponad 500 zł przy zobowiązaniu 89 zł, staniał HTC Cha Cha. Czy to dlatego, że wiele osób ocenia ten facebookowo-androidowy smartfon z klawiaturą QWERTY jako niezbyt udany? W tej samej taryfie o ponad 400 zł staniał LG P970 Swift Black - 349 zł za 4-calowca z procesorem Cortex A8 1 GHz to dość dobra oferta. 300 zł mniej trzeba wydać też na wiekowego już Wave'a S8500 z bada OS - 249 zł przy taryfie 69 zł, 1 zł przy zobowiązaniu 89 zł. Znacząco spadła cena dwóch podstawowych modeli HTC z Androidem: Gratia i Wildfire S, w abonamencie 69 zł ich koszt to 149 zł, a 89 zł - tylko 1 zł. W taryfie All Inclusive 139 zł spadły ceny (kosztują symboliczną złotówkę) dwóch modeli HTC z HD w nazwie: HD7 z Windows Phone 7 i Desire HD z Androidem.

Obniżki cen świadczą o tym, że Play powoli przygotowuje się do świąt. Możliwe, że oferta (choć raczej tylko dla nowych abonentów) będzie jeszcze lepsza, ale i spośród wymienionych wyżej telefonów każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Oczywiście, o ile zamierza płacić abonament w wysokości co najmniej 65 zł miesięcznie. Niestety, w niższych taryfach zniżek nie przewidziano.

Źródło: Play

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)