Playboy bez cenzury dla iPada już w marcu. Apple rezygnuje ze swoich restrykcji?

Playboy bez cenzury dla iPada już w marcu. Apple rezygnuje ze swoich restrykcji?

Playboy bez cenzury dla iPada już w marcu. Apple rezygnuje ze swoich restrykcji?
Krystian Bezdzietny
19.01.2011 16:37, aktualizacja: 19.01.2011 17:37

Hugh Hefner, założyciel znanego wszystkim magazynu Playboy, zamieścił na swoim Twitterze informację o tym, że już w marcu właściciele iPadów będą mogli przeglądać cyfrową wersję jego magazynu na tabletach Apple'a. Przy okazji dodał, że Playboy będzie bez cenzury. Czyżby Apple zdecydował się na zmianę polityki?

Tutaj właśnie jest pies pogrzebany. Jak dobrze pamiętamy, Steve Jobs kilka miesięcy temu przedstawił swoje stanowisko w kwestii "czystości" App Store. W wywiadzie dla Gawker CEO Apple powiedział:

Wolność od programów, które kradną prywatne dane. Wolność od programów, które niekorzystanie wpływają na działanie baterii. Wolność od pornografii. Zgadza się, wolność. Czasy się zmieniają.

Czy zatem Apple zdecydował się na zmianę swojej polityki, która będzie dopuszczała treści erotyczne do sprzedaży? Jakkolwiek by na to patrzeć, Jobs wyraźnie zaznaczył, że w App Store nigdy nie pojawią się "treści dla dorosłych".

W ciągu dwóch najbliższych miesięcy sprawa się wyjaśni. Playboy to najpopularniejszy magazyn erotyczny na całym globie. Zobaczymy, czy doczeka się swojego cyfrowego odpowiednika dla iPadów, bez cenzury.

Źródło: TechCrack.com

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)