Plotki: iPad 2 pojawi się 1 lutego!

Plotki: iPad 2 pojawi się 1 lutego!

Kevin Rose
Kevin Rose
Zbyszek Kowal
09.01.2011 10:52, aktualizacja: 09.01.2011 11:52

Przywykliśmy już do tego, że przed każdą większą premierą urządzeń Apple’a pojawiają się mniej lub bardziej trafione plotki na ich temat. Warto się im jednak przyglądać, gdyż czasami okazują się prawdziwe. W szczególności gdy rozpuszcza je twórca serwisu internetowego Digg.

Kevin Rose (pan z butelką na zdjęciu) napisał na swoim blogu, że iPad drugiej generacji powinien pojawić się mniej więcej za 4 tygodnie. Urządzenie z pewnością wyposażone będzie w dwie kamery oraz poprawiony wyświetlacz z większą ilością DPI.

I have it on good authority that Apple will be announcing the iPad 2 in the next “3-4 weeks”, possibly Tuesday February 1st. The iPad 2 will feature a retina display and front/back cameras.

Informacje te zdaje się potwierdzać “mockup” iPada 2 który pojawił się podczas tegorocznego CES’a. W przeszłości Rose przewidział cenę iPoda Nano, datę premiery Apple TV oraz listę nowych funkcji iTunesa.

Kevin na swoim koncie ma również niesprawdzone typy z najbardziej spektakularną wpadką jaką była wizja iPhone’a z fizyczną klawiaturą. Patrząc jednak na możliwości oraz kontakty założyciela serwisu Digg, istnieje duża szansa że tym razem Rose ponownie będzie miał rację. A wy jak myślicie, kiedy Apple pokaże nam nowy tablet?

Źródło: Kevin Rose napisał na swoim blogu, że iPad drugiej generacji powinien pojawić się mniej więcej za 4 tygodnie.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)