Plus wprowadza cykliczne doładowania. Użytkownicy numerów na kartę będą zachwyceni

Plus wprowadza cykliczne doładowania. Użytkownicy numerów na kartę będą zachwyceni

Plus wprowadza cykliczne doładowania. Użytkownicy numerów na kartę będą zachwyceni
Konrad Siwik
17.09.2021 13:38, aktualizacja: 17.09.2021 16:43

Jeżeli denerwuje cię konieczność ciągłego doładowywania telefonu bądź kończący się limit na karcie, Plus ma dla ciebie idealne rozwiązanie. Razem z Blue Media wprowadzają doładowania cykliczne.

Dzięki nowej możliwości doładowań cyklicznych klienci Plusa nie muszą już pamiętać o samodzielnym doładowaniu konta. Wystarczy, że określą kwotę i częstotliwość wpłat, a wszystko będzie realizowane automatycznie.

Aby usługa zaczęła działać poprawnie, należy zalogować się na stronie www.doladuj.plus.pl/doladowanie, następnie wybrać cykliczny tryb doładowania oraz określić częstotliwość i kwotę. Konieczne będzie również potwierdzenie pierwszej płatności.

Po podaniu danych osobowych, akceptacji regulaminu i wprowadzeniu danych karty można zapomnieć o samodzielnym doładowywaniu konta w Plusie, gdyż płatność realizowana będzie według założonego schematu.

W dowolnym momencie trwania nowej usługi będzie można edytować wysokość lub częstotliwość wpłat, lub w ogóle z niej zrezygnować.

Za bezpieczeństwo odpowiadać będzie Blue Media licencjonowane przez KNF krajowa instytucja płatnicza, która jest jedną z największych spółek technologiczno-finansowych w Polsce.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)