Plus wprowadza cykliczne doładowania. Użytkownicy numerów na kartę będą zachwyceni

Strona głównaPlus wprowadza cykliczne doładowania. Użytkownicy numerów na kartę będą zachwyceni
17.09.2021 13:38
Plus wprowadza cykliczne doładowania. Użytkownicy numerów na kartę będą zachwyceni

Jeżeli denerwuje cię konieczność ciągłego doładowywania telefonu bądź kończący się limit na karcie, Plus ma dla ciebie idealne rozwiązanie. Razem z Blue Media wprowadzają doładowania cykliczne.

Dzięki nowej możliwości doładowań cyklicznych klienci Plusa nie muszą już pamiętać o samodzielnym doładowaniu konta. Wystarczy, że określą kwotę i częstotliwość wpłat, a wszystko będzie realizowane automatycznie.

Aby usługa zaczęła działać poprawnie, należy zalogować się na stronie www.doladuj.plus.pl/doladowanie, następnie wybrać cykliczny tryb doładowania oraz określić częstotliwość i kwotę. Konieczne będzie również potwierdzenie pierwszej płatności.

Po podaniu danych osobowych, akceptacji regulaminu i wprowadzeniu danych karty można zapomnieć o samodzielnym doładowywaniu konta w Plusie, gdyż płatność realizowana będzie według założonego schematu.

W dowolnym momencie trwania nowej usługi będzie można edytować wysokość lub częstotliwość wpłat, lub w ogóle z niej zrezygnować.

Za bezpieczeństwo odpowiadać będzie Blue Media licencjonowane przez KNF krajowa instytucja płatnicza, która jest jedną z największych spółek technologiczno-finansowych w Polsce.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)