Plus z ofertą Zimowa Premia. Zwraca gotówkę za zakup smartfona

Plus z ofertą Zimowa Premia. Zwraca gotówkę za zakup smartfona

Zimowa Premia
Zimowa Premia
Źródło zdjęć: © Plus
Karolina Kowasz
28.01.2022 09:09, aktualizacja: 28.01.2022 16:33

Plus przygotował nową ofertę dla swoich klientów. Tym razem w promocji Zimowa Premia konsumenci mogą liczyć na zwrot części kwoty wydanej na nowego smartfona. Wystarczy spełnić tylko kilka warunków.

Klienci, którzy od 28 stycznia 2022 roku zdecydują się na zakup smartfona Samsung Galaxy S21 FE 5G w ofercie abonamentowej, mogą otrzymać nawet 1000 zł zwrotu kosztów poniesionych na zakup tego modelu. Z promocji mogą skorzystać zarówno nowi, jak i przedłużający umowę klienci. Oferta jest dostępna również dla tych, którzy są zainteresowani przeniesieniem swojego numeru od innego operatora.

Warunki promocji

Promocja skierowana jest do indywidualnych klientów wybierających abonament w ofercie głosowej, którzy zdecydują się na ratalny zakup smartfona Samsung Galaxy S21 FE 5G z dostępem do najszybciej sieci 5G. Dodatkowy zwrot gotówki klienci otrzymają po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego, który będzie dostępny w aplikacji Samsung Members na nowym urządzeniu.

Producent smartfona, przy zakupie modelu Galaxy S21 FE 5G, oferuje zwrot 600 zł przelewem na podany w formularzu rachunek bankowy. Jednocześnie Plus w ramach promocji zapewnia zwrot 400 zł. Pieniądze można odebrać w gotówce w bankomatach Euronet. Łącznie w ramach promocji, klienci mogą więc otrzymać aż 1000 zł zwrotu.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)