Plush na Kartę, czyli nowa marka Plusa dla młodych

Strona głównaPlush na Kartę, czyli nowa marka Plusa dla młodych
08.09.2014 15:24
Plus na kartę
Plus na kartę
Źródło zdjęć: © plus
Mateusz Żołyniak
Mateusz Żołyniak

Sieć Plus postanowiła wprowadzić nową markę "Plush na kartę", która skierowana ma być do młodszych użytkowników. Operator chwali się, że nowa oferta jest prosta, tania i dopasowana do potrzeb młodych klientów. Czy rzeczywiście tak jest?

Oferta Plush na kartę pod względem konstrukcji rzeczywiście prezentuje się dość prosto. W jej ramach klienci mogą wybierać między kilkoma zestawami usług, na które składają się nielimitowane rozmowy lub/i SMS-y do wszystkich sieci oraz pakiety danych. Najbogatsza opcja to nielimitowane minuty/SMS-y do wszystkich i pakiet 0,5 GB danych za 35 zł. Za 30 zł dostępny jest pakiet bez internetu, a same nielimitowane rozmowy to koszt 25 zł.

Klienci mogą korzystać również z zestawu nielimitowanych SMS-ów do wszystkich i 2 GB danych kosztującego 15 zł. Za 5 zł więcej dostępny jest podobny pakiet, w którym cena za minuty rozmowy została obniżona do 9 gr. Wszystkie zestawy aktywowane są na okres 30 dni.

Plush na kartę
Źródło zdjęć: © plus
Plush na kartę

W podstawowej ofercie minuta rozmowy kosztuje 29 gr, a wiadomości SMS/MMS są po 19 gr. Koszt 100 kB danych wynosi 19 gr. Ważność konta w zależności od wielkości doładowania prezentuje się następująco:

  • 5 zł - 5 dni;
  • 10 zł - 10 dni;
  • 20 zł - 20 dni;
  • 30 zł - 30 dni;
  • 50 zł - 90 dni;
  • 100 zł i więcej - 180 dni.

Sieć od razu wprowadza również nowe startery Plush na kartę, które pozwalają za darmo testować wybrane pakiety przez 5 dni. Kliencie obecnych ofert na kartę Plusa mogą przejść do nowej taryfy za pomocą kodu 14719# (do 30 października opcja ta jest darmowa). Operator chwali się również, że w Plush na kartę dostęp do Facebooka i Instagrama jest darmowy. O ile ma się oczywiście aktywne konto i dodatnie saldo.

Nowa oferta Plus to dwa całkiem fajne pakiety, które oferowane są w rozsądnych cenach, ale na tym raczej kończą się jej zalety. Stawki podstawowe są przeciętne, a okresy ważności konta po doładowaniach powinny być wyższe - oferta pod tym kątem nie jest elastyczna. Niemniej jednak, jeżeli ktoś wydaje około 30 zł miesięcznie na telefon (i nie korzysta za wiele z Internetu), Plush na kartę może być dobrym wyborem.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)