Pobudź swój salon do życia z nowym zestawem głośnikowym Altec Lansing

Pobudź swój salon do życia z nowym zestawem głośnikowym Altec Lansing23.11.2011 08:45
Pobudź swój salon do życia z nowym zestawem głośnikowym Altec Lansing
Zbyszek Kowal

Innowator w dziedzinie audio, Altec Lansing, wprowadził do sprzedaży zestaw głośnikowy Octiv 650. Nowa stacja dokująca do iPhone’ów i iPodów Touch jest już dostępna na naszym rynku w dystrybucji KONTEL-TELECOM.

Najnowszy produkt Altec Lansing stanowi mariaż minimalistycznego designu z wysoką wydajnością dźwięku. Zaprojektowany, by stać się integralną częścią każdego wnętrza, Octiv 650 zapewnia szerokie spektrum dźwięku podczas wyświetlania wideo w trybie pełnoekranowym z iPhone’a lub iPoda Touch na ekranie telewizora. Korzystając z bezpłatnej aplikacji Altec Lansing Mood Music, użytkownicy mogą zrelaksować się przy dźwiękach wielu nastrojowych utworów muzycznych.

Głośnik często koncentruje w salonie rozrywkę i relaks. Stworzyliśmy nowy Octiv 650, żeby zaoferować perfekcyjny system dźwięku i wykreować idealne środowisko na każdą okazję. Czysty, wyważony dźwięk uznanej jakości Altec Lansing w połączeniu z wideo umożliwiają stworzenie wspaniałej atmosfery. Żaden inny system w domu nie może się z nim równać – mówi Steve Schlangen, manager produktu w Altec Lansing.

Dyskretna linia, płaski panel czołowy i unikalny kształt  zapewniają krystalicznie czysty dźwięk wypełniający całe wnętrze, nie zajmując przy tym zbyt wiele miejsca. Wydajny, dobrze zbalansowany dźwięk dostarczany jest przez dwa trzycalowe, pełnozakresowe głośniki i wbudowany czterocalowy subwoofer, który zapewnia głęboki bas. Atrakcyjny i prosty design Octiv 650 idealnie wpisuje się w wystrój niemal każdego wnętrza.

Obraz wideo z wciągającym dźwiękiem dostarczany jest podczas oglądania filmów z Netflix i YouTube z iPhone’a lub iPoda Touch na pełnym ekranie telewizora przy użyciu złącza wideo Octiv 650. Dla zwiększenia komfortu wyboru utworów i dalszego rozwoju wszechstronności kina domowego producent wyposażył głośnik w dodatkowe wejście audio  do podłączenia drugiego urządzenia. Pilot zdalnego sterowania umożliwia użytkownikom nawigację i sterowanie dźwiękiem z dowolnego miejsca w pokoju. Octiv 650 automatycznie zatrzymuje odtwarzanie dźwięku w czasie połączenia przychodzącego na iPhone.

Właściciele Octive 650 mogą korzystać z bezpłatnej aplikacji Altec Lansing Mood Music. Aplikacja oferuje zestaw różnych filmów i utworów muzycznych pozwalających użytkownikowi na relaks np. przy dźwiękach naśladujących odgłosy palącego się kominka czy uspokajającego nurtu rzeki.

Korektor graficzny Mood Music (EQ) umożliwia regulację dźwięku. Można zapisywać zarówno podstawowe parametry, jak i bardziej zaawansowane ustawienia siedmiozakresowego korektora graficznego. Produkt jest dostępny w dystrybucji KONTEL-TELECOM i AB SA. Cena brutto wynosi 749 zł. Więcej na www.kontel.pl

Źródło: PrestigePR

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)