Poczta Polska z własnym komunikatorem. "Wiadomości dochodzą po miesiącu albo wcale"

Poczta Polska z własnym komunikatorem. "Wiadomości dochodzą po miesiącu albo wcale"

Poczta Polska z własnym komunikatorem. "Wiadomości dochodzą po miesiącu albo wcale"
Miron Nurski
01.04.2021 08:12, aktualizacja: 02.04.2021 02:38

Mogłoby się wydawać, że na rynku komunikatorów internetowych nie da się już wymyślić niczego oryginalnego. Polacy udowodnili, że jest inaczej.

Oczywiście prima aprilis ;)

Podczas wirtualnej konferencji prasowej Poczta Polska zaprezentowała swoją nową aplikację o nazwie mPoczta, która na - wydawałoby się - nasyconym rynku komunikatorów mobilnych ma "zmienić zasady gry". Choć jest to pierwsza tego typu apka spółki, twórcy zapewniają, że przy jej tworzeniu wykorzystano "doświadczenie zdobyte przez dekady".

– Unikalną cechą naszego komunikatora jest to, że wysłane wiadomości, niczym listy, docierają do odbiorcy po kilku tygodniach lub w ogóle – mówi nam rzecznik prasowy Poczty Polskiej. – Będzie to idealna aplikacja dla młodych użytkowników, którzy często wysyłają wiadomości bez zastanowienia - dodaje.

Jeśli chodzi o możliwe zastosowania, twórcy podają przykład nastolatka, który nawet jeśli pod wpływem upojenia alkoholowego napisze swojej dziewczynie kilka przykrych słów, wciąż będzie miał dużą szansę na to, że jego wiadomość zniknie w cyberprzestrzeni bez śladu.

Kiedy mPoczta trafi do wirtualnych sklepów z aplikacjami? Tu niestety pojawia się problem. Okazuje się, że odpowiedzialne za apkę studio deweloperskie wysłało pendrive'a z plikami instalacyjnymi pocztą i obecnie nikt nie ma pojęcia, czy i kiedy trafi on do wydawcy.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)