Pod2g pracuje nad jailbreakiem untethered dla A5

Pod2g pracuje nad jailbreakiem untethered dla A5
Krystian Bezdzietny

20.12.2011 11:55, aktual.: 20.12.2011 12:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeżeli ktokolwiek z Was zakupił iPhone'a 4S i wciąż czeka na jailbreak, to warto zauważyć, że pod2g, poza pracami nad zwykłym untethered dla urządzeń A4, na celownik wziął także układ A5. Co więcej, rezultaty jego prac są jak najbardziej pomyślne.

Haker na bieżąco aktualizuje swój blog, podając informacje na temat postępu prac nad konkretnymi rzeczami. Przedwczoraj pojawił się wpis, w którym pod2g podzielił się informacją, że napotkał pewien błąd podczas odblokowywania układu A5 i nie ma pojęcia, co jest jego przyczyną. Dziś dodał notkę, że saurik (m.in. autor Cydii) pomógł mu rozwiązać niedogodność i udało mu się uzyskać "perfectly stable jailbreak", co oznacza, że wszystko działa według zamierzeń.

Pod2g ostatnio wziął na siebie dużo zadań. Od kilkunastu dni regularnie informuje o tym, czego to nie zrobił na rzecz jailbreaku untethered dla urządzeń z układem Apple A4, a dziś pojawiają się notki na temat prób odblokowania urządzeń z układem Apple A5.

Drogi pod2g, pora skończyć z zapewnieniami i obiecankami, ponieważ  jailbreak untethered dla iOS 5.0.1 podobno udało Ci się stworzyć już jakiś czas temu, a użytkownicy wciąż nie mieli okazji z niego skorzystać. Oby nie trzeba było na niego czekać miesiącami.

Źródło: pod2g's blog

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)