Podstawka ZALMAN DS1000 – nowy sposób na porządek na biurku

Podstawka ZALMAN DS1000 – nowy sposób na porządek na biurku

Podstawka ZALMAN DS1000 – nowy sposób na porządek na biurku
Zbyszek Kowal
16.02.2012 06:19, aktualizacja: 16.02.2012 07:19

W ofercie firmy ZALMAN pojawiła się solidna i elegancka podstawka pod monitor - DS1000. Użyteczny gadżet o wzornictwie nawiązującym do komputerów Mac skierowany jest do osób stawiających na prostotę i funkcjonalność.

Wysoką jakość podstawki oraz jej trwałość gwarantuje zastosowany materiał – anodyzowane oraz szczotkowane aluminium o gładkiej powierzchni, stanowiące skuteczne zabezpieczenie przed otarciami i zarysowaniami. Stabilność DS1000 zapewniają gumowe nóżki zapobiegające powstawaniu drobnych ubytków na delikatnych blatach.

Odpowiednia wysokość podstawki ZALMAN pozwala prawidłowo ustawić monitor na biurku, co wpływa na utrzymywanie właściwej pozycji siedzącej podczas wielogodzinnej pracy przy komputerze. Przestrzeń pod aluminiowym blatem można zagospodarować jako schowek na akcesoria komputerowe lub dodatkowe urządzenia. Podstawka stanowi dobrą ochronę przed kurzem dla  klawiatury i myszy, a odtwarzacz multimedialny zabezpieczy przed przypadkowym zalaniem czy uszkodzeniem mechanicznym.

Dzięki DS1000 przygotowane stanowisko może służyć zarówno do celów rozrywkowych, jak i do codziennej pracy, co szczególnie ucieszy użytkowników mających ograniczoną powierzchnię mieszkaniową. Po schowaniu komputera pod biurkiem i umieszczeniu odtwarzacza pod podstawką wystarczy przełączyć źródło sygnału, żeby wykorzystywać monitor jako telewizor.

Warto wspomnieć, że podstawka DS1000 została zaprojektowana również z myślą o osobach korzystających z dużych i ciężkich (do 20kg) monitorów lub telewizorów - powierzchnia podstawki o szerokości 570 mm współgra z wyświetlaczami o przekątnej wykraczającej poza standardowe wymiary.

Dla zwiększonej wygody użytkowania w podstawce zainstalowano 4 porty USB 2.0 oraz zamontowano uchwyt na kable, ułatwiający utrzymanie porządku w przewodach. Podstawkę DS1000 można kupić w kolorze czarnym lub srebrnym. Podstawka  ZALMAN DS1000 dostępna jest w cenie 249 zł. Gwarancja producenta wynosi 2 lata.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)