Podsumowanie ankiety: czy chcecie iPhone'a z dużym ekranem?

Podsumowanie ankiety: czy chcecie iPhone'a z dużym ekranem?

Podsumowanie ankiety: czy chcecie iPhone'a z dużym ekranem?
Miron Nurski
11.04.2014 00:00, aktualizacja: 11.04.2014 10:59

Przy okazji jednego z tekstów o kolejnej porcji przecieków na temat iPhone'a z dużym ekranem zapytałem Was, czy w ogóle czekacie na tego typu urządzenie. Wyniki ankiety są dość zaskakujące.

W głosowaniu wzięło udział niemal 2000 osób. Nieco ponad połowa głosujących uczcicie przyznała, że nie używa i nie zamierza używać telefonu z nadgryzionym jabłkiem na obudowie, dlatego rozmiar jego ekranu obchodzi ją tyle co wczorajszy obiad papieża Franciszka.

Użytkownicy iPhone'ów są podzieleni. 11,21% z nich (217 osób) twierdzi, że 4 cale przestają im wystarczać i z chęcią sięgną po większy model. Niemal tyle samo głosów - 11,42% (221 kliknięć) - oddały osoby, dla których 4 cale są jak najbardziej OK i nie chcą większego sprzętu.

Znalazło się nawet 61 osób (3,15% głosów) twierdzących, że najlepszy był ekran o przekątnej 3,5 cala dostępny w iPhonie pierwszej generacji, iPhonie 3G, iPhonie 3Gs, iPhonie 4 i iPhonie 4s. Z kolei dla 56 osób (2,89% głosów) rozmiar nie ma znaczenia, bo nowy iTelefon i tak wylądował już na ich liście zaplanowanych wydatków.

Co jednak najciekawsze, aż 21% z Was (407 głosów) zadeklarowało, że obecnie używa innego systemu, ale dla większego ekranu chętnie zainwestowałoby w jabłka.

Obraz

Wnioski? Gdyby gigant z Cupertino rozpoczął sprzedaż iPhone'a z większym ekranem dzisiaj, to ponad połowa fanów Apple'a zostałaby w domu, a kolejka pod sklepem składałaby się w zdecydowanej większości z dotychczasowych użytkowników konkurencyjnych platform. Myślicie, że rzeczywistość pokryje się z wynikami naszej ankiety?

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)