Podwójne doładowanie na majówkę w Plus na Kartę [#wSkrócie]

Kwiaty
Kwiaty
Źródło zdjęć: © dewdrop157/pixabay.com
Mateusz Żołyniak

30.04.2019 10:32, aktual.: 30.04.2019 13:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sieć Plus przygotowała specjalną ofertę dla użytkowników jej taryf na kartę.

Z okazji majówki Plus wprowadził bonus w wysokości 100 proc. wartości doładowania, który można otrzymać w dniu 30 kwietnia 2019 roku. Przygotowano go dla użytkowników Plus na Kartę, którzy doładują konto kwotą od 30 zł do 99 zł za pośrednictwem kanału bankowo-internetowego.

Plus:

Zasilenie konta należy dokonać na:

  • []www.plus.pl/doladujonline,[]www.doladuj.plushbezlimitu.pl,[]www.facebook.com/plus,[]www.doladuj.plus.pl,[]www.doladowania.pl,[]www.tutajdoladuj.pl,[]www.bm.pl,[]www.agadka24.pl,[]www.doladowania.payu.pl,[]www.mpay.pl.

Doładowanie można wykonać również z poziomu internetowych banków jednym z dostępnych na nich sposobów płatności:

  • []www.plusbank24.pl,[]Inteligo,[]PKO BP Santander Consumer Bank,[]www.mbank.pl,[]MultiBank,[]Bank Pekao S.A.,[]ING Bank Śląskiego,[]Credit Agricole Bank Polska SA,[]BNP Paribas Bank,[]Bank Millennium,[]Getin Bank,[]Eurobank,[]Alior Banku,[]T-Mobile Usługi Bankowe.

Zasilenie możliwe jest też za pośrednictwem bankowości elektronicznej Banków Spółdzielczych obsługiwanych przez Blue Media SA lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej mPotwór dostępnej m.in. na stronie internetowej www.plus.pl/mpotwor oraz aplikacji lub aplikacji mobilnych mPay, doładowania.pl możliwych do pobrania ze sklepów Google Play oraz App Store.

Przyznany bonus można wykorzystać na wszystkie usługi, ale nie przedłuża on ważności konta. Szczegółowe informacje dostępne są w regulaminie promocji na www.plus.pl/doladujonline.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)