Pogodne doładowanie w Orange - temperatura wyznacza bonus za doładowanie

Pogodne doładowanie w Orange - temperatura wyznacza bonus za doładowanie

Pogodne doładowanie w Orange - bonus zależny od pogody (fot.: Orange)
Pogodne doładowanie w Orange - bonus zależny od pogody (fot.: Orange)
Kira Czarczyńska
10.07.2012 18:15, aktualizacja: 10.07.2012 20:15

Narzekacie na upały? Jeśli korzystacie z oferty mix w sieci Orange, to trzymajcie kciuki, żeby było jak najcieplej. Do końca lipca operator za każde zasilenie za 5 zł w ofercie MIX będzie dawać bonus za doładowanie. Wydana kwota zwiększy się o procent zależny od temperatury panującej tego dnia. Im więc cieplej, tym większy bonus.

Użytkownicy biorący udział w promocji mogą sprawdzić ją na stronie promocji Orange:

Temperatura dla danego dnia jest publikowana codziennie o godzinie 12.00 i obowiązuje do godziny 12:00 dnia następnego. Temperatura publikowana w piątek obowiązuje aż do poniedziałku, jeśli więc chcemy ochłody, niech najlepiej nastąpi ona w weekend.

Bonus wpływa na konto promocyjne i może zostać wykorzystany na połączenia w Orange i z numerami stacjonarnymi, SMS-y i MMS-y w Orange oraz na transfer danych. Liczba promocyjnych doładowań jest dowolna.

Promocja dostępna jest w taryfach: Twój Mix, Nowy Twój Mix, Orange Mix, Delfin w Orange mix, Pelikan w Orange mix, Pantera w Orange mix, Pantera w Orange iPhone mix, Delfin II w Orange mix, Pelikan II w Orange mix, Pantera II w Orange Mix oraz Pantera II w Orange iPhone mix.

Źródło: Orange

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)