Nadchodzi wielka aktualizacja Pokemon GO

Nadchodzi wielka aktualizacja Pokemon GO28.11.2016 13:42
Nadchodzi wielka aktualizacja Pokemon GO
Łukasz Skałba

Najnowsze doniesienia wskazują na rychłą premierę największej dotychczas aktualizacji do najpopularniejszej gry mobilnej wszech czasów - Pokemon GO. Ma ona wprowadzić to, o co gracze upominają się od dawna.

Co nowego wprowadzi aktualizacja Pokemon Go?

Według doniesień programistów PokeVS, w grudniu zadebiutuje duża aktualizacja do gry Pokemon Go. Ma ona wprowadzić wiele nowości, na które gracze czekają od dawna. Mowa tu między innymi o trybie PvP, umożliwiającym rozgrywanie potyczek między graczami oraz o możliwości wymieniania się pokemonami. Istotną zmianą będzie również opcja wychowywania pokemona od razu po jego wykluciu.

Najważniejszą zmianą mają być jednak nowe gatunki pokemonów. Ma ich być aż 100. Większość z nich będzie pochodziła z drugiej generacji Pokemon. Nie zabraknie jednak również stworków legendarnych, takich jak na przykład Mew czy Mewtwo. Pełną listę wszystkich nowych stworków możecie znaleźć na blogu VentureBeat.

To najwyższa pora na działanie

Większość dotychczasowych doniesień wskazywało 7 grudnia jako prawdopodobną datę wypuszczenia aktualizacji. Wydaje mi się, że to najwyższa pora, aby Niantic odświeżył swoja grę i dodał do niej kilka nowości.

Discover Pokémon in the Real World with Pokémon GO!

W ciągu 90 dni od premiery została ona pobrana ponad 500 milionów razy, co uczyniło produkcję najpopularniejszą grą mobilną w historii.

Problem w tym, że sporo osób zebrało już wszystkie (lub prawie wszystkie) pokemony, a niektórym rozgrywka po prostu się znudziła. Od jakiegoś czasu deweloper obserwuje więc znaczne spadki ilości graczy.

Aby Pokemon Go nadal utrzymywał swoją absurdalnie wysoką popularność, musi być na bieżąco aktualizowany. Inaczej, społeczność graczy może zapomnieć o niej szybciej niż nam się wydaje.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)