Pół roku abonamentu za darmo. Świetna promocja w T-Mobile

Pół roku abonamentu za darmo. Świetna promocja w T‑Mobile

T-Mobile zapłaci 500 mln dolarów za naruszenie danych klientów.
T-Mobile zapłaci 500 mln dolarów za naruszenie danych klientów.
Źródło zdjęć: © Getty Images | BSR Agency
17.01.2023 07:13, aktualizacja: 03.02.2023 01:44

Nowy Rok, nowy ja i nowa oferta. T-Mobile przygotowało specjalną ofertę dla tych, którzy w Nowym Roku stawiają na zmiany. W specjalnej promocji można otrzymać abonament za darmo przez sześć miesięcy.

T-Mobile zachęca do zmian. Sieć przygotowała nową ofertę, na której skorzystać mogą osoby, które zdecydują się na przeniesienie numeru do T-Mobile. Teraz otrzymają w prezencie darmowy abonament z nielimitowanym internetem przez sześć miesięcy.

Promocja, którą ogłosiło T-Mobile, obowiązuje od 16 do 31 stycznia 2023 r. W jej ramach nowi klienci przenoszący numer z innej sieci otrzymają pół roku abonamentu za darmo. Dotyczy to osób przenoszących numer przez stronę internetową operatora. Aby móc z niej skorzystać należy wybrać jedną z dwóch ofert: M Nielimitowana lub L Nielimitowana.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Oferta M Nielimitowana daje abonentom możliwość korzystania z nielimitowanych połączeń, SMS-ów i MMS-ów, a także z nieograniczonego limitem internetu do wykorzystania w smartfonie. Jego maksymalna prędkość to 30 Mb/s. Standardowa cena tej oferty to 65 zł miesięcznie.

W przypadku planu L Nielimitowana, oferta jest bogatsza. Do darmowych połączeń, SMS-ów i MMS-ów dołącza nielimitowany internet, który działa z maksymalną możliwą prędkością. Ten abonament standardowo kosztuje 85 zł miesięcznie.

W obu przypadkach klienci T-Mobile mogą liczyć też na dodatkowy prezent. Przez pierwsze pół roku będą mogli oni korzystać za darmo z usługi Rozrywka bez Ograniczeń. Pozwala ona na korzystanie z dowolnie wybranej platformy subskrypcyjnej, np. HBO Max, Legimi, Viaplay, Da Vinci Kids, Eleven Sports czy Tidal oraz jej swobodną zmianę na inną nawet co miesiąc.

Obie oferty są dostępne także z urządzeniami ze sklepu T-Moble na raty. Klienci, którzy zdecydują się na skorzystanie z tego rozwiązania, mogą liczyć też na uzyskanie rabatów na urządzenia. Szczegóły, dotyczące ofert ze smartfonem i ewentualne kwoty rabatów, na jakie mogą liczyć klienci, są dostępne w sklepie internetowym T-Mobile.

Karol Kołtowski, dziennikarz Komórkomanii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (42)