Policja wyposażona w smartfony BlackBerry? Takie rzeczy tylko w UK!

Policja wyposażona w smartfony BlackBerry? Takie rzeczy tylko w UK!19.10.2009 16:00
policja-uk-blackberry
policja-uk-blackberry
Katarzyna Pura

Policjanci w standardowym wyposażeniu swoich mundurów mają obowiązkowo kilka elementów, których oczywiście wymieniać nie będziemy, bo nie ma takiej potrzeby. Zwrócimy uwagę na jeden, który szczególnie nas interesuje, a mianowicie - telefon komórkowy.

W Wielkiej Brytanii władze doszły do wniosku, że każdy policjant powinien być wyposażony obowiązkowo w smartfon BlackBerry. Po co? Podobno ma to na celu ograniczenie papierkowej roboty do minimum, skrócenie czasu spisywania przestępców oraz poprawę efektywności pracy. Ciekawe, prawda? Co ważne, każdy policjant będzie miał szybki i nieograniczony dostęp do policyjnej bazy danych.

Funkcjonariusze mają otrzymać swoje smartfony w marcu przyszłego roku. Ciekawi mnie kto im będzie te komórki fundował - czy dostaną jako wyposażenie służbowe, czy będą musieli sobie sami kupić? W końcu mają je "otrzymać". Myślicie, że posiadanie BlackBerry zwiększy efektywność pracy policjantów?

Ciekawe jest jeszcze jedno - czy policjanci nie będą sobie robić przerw podczas pracy i wykorzystywali je na rozrywkę za pośrednictwem BlackBerry... A tak przy okazji, dzięki władzom Wielkiej Brytanii, producent smartfonów BlackBerry zwiększy swoje dochody. Wygląda na to, że skorzystają z tego pomysłu wszyscy.

Źródło: PhoneArena

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)