Polska firma publikuje grę w Android Markecie

Polska firma publikuje grę w Android Markecie

Polska firma publikuje grę w Android Markecie
Zbyszek Kowal
24.02.2011 20:23, aktualizacja: 24.02.2011 21:23

Mamy dobrą wiadomość dla fanów polskiej firmy Infinite Dreams. Jeden z ich największych hitów z App Store znalazł drogę do Android Marketu. Użytkownicy telefonów z Androidem na pokładzie mogą dołączyć do grona wirtualnych artystów.

Firmę Infinite Dreams wielu rodaków kojarzy dzięki grze Sky Force, która święciła sukcesy kilka lat temu na Symbianie. Tymczasem okazuje się, że polski developer dość mocno zaangażowany jest w produkcję gier na iPhone’a oraz Androida.

Pomimo że Let’s Create! Pottery to bardziej aplikacja rozrywkowa niż rasowa gierka, to wielu użytkowników iPhone’a zostało oczarowanych tym tytułem. Zabawa polega na tworzeniu wirtualnych glinianych dzbanków, które można przyozdabiać oraz kolorować. Efekty wizualne oraz możliwość dotykowego kreowania dzbanka to najmocniejsze strony tej produkcji.

Od dwóch dni program jest dostępny również z poziomu Android Marketu. Za ważącą 23 MB aplikację trzeba zapłacić 14 zł. Sami zdecydujcie, czy to dużo, czy mało, odwiedzając sklep Google’a.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)