Polski Wipeout już w Google Play. Cena Flashout 2 najniższa w rodzimym sklepie!

Polski Wipeout już w Google Play. Cena Flashout 2 najniższa w rodzimym sklepie!

Polski Wipeout już w Google Play. Cena Flashout 2 najniższa w rodzimym sklepie!
Zbigniew Kowal
27.04.2014 12:03, aktualizacja: 28.04.2014 13:53

Zgodnie z zapowiedziami wkrótce po premierze wersji na system iOS FLASHOUT 2 trafił także na Androida. Dla przypomnienia: ta gra katowickiego studia Jujubee jest wzorowana na takich klasykach jak Wipeout czy F-Zero.

Jeśli te tytuły też niewiele Wam mówią, to wyjaśniam, że są to futurystyczne wyścigi z wybuchową akcją, w których liczy się nie tylko ściganie, ale także wykorzystywanie arsenału różnej maści broni do osiągnięcia celu, którym rzecz jasna jest zwycięstwo.

Obraz

Wersja na iOS ukazała się już miesiąc temu, ale użytkownicy urządzeń z Androidem nie powinni czuć się pokrzywdzeni, ponieważ otrzymują nie tylko wersję poprawioną, ale przede wszystkim inną niż ta na telefony i tablety z jabłuszkiem.

Jak udało mi się bowiem dowiedzieć, jest to odsłona nowsza i lepsza niż ta dostępna w App Store. Użytkownicy zabawek z systemem iOS muszą uzbroić się w cierpliwość, bo w przypadku tej platformy FLASHOUT 2 doczeka się aktualizacji dopiero w pierwszej połowie maja.

Obraz

Dla przypomnienia: gra oferuje rozbudowany tryb kariery, 10 futurystycznych tras rozsianych po całym globie (w tym tor w Warszawie), sporo trybów rozgrywki i darmowy tryb gry wieloosobowej. Jest godna polecenia: świetnie wypadła w moim niedawnym teście, a androidowa wersja jest w stosunku do zrecenzowanej odsłony poprawiona.

Cena również jest miłym akcentem, bo w Polsce FLASHOUT 2 na Androida został wyceniony na niecałe 6 zł. W żadnym innym sklepie na świecie nie kosztuje tak mało, więc jest to miły gest w stronę polskich graczy. FLASHOUT 2 ma także trafić na takie platformy jak Windows Phone oraz komputery Mac i PC.

FLASHOUT 2 - anti-gravity racing game by Jujubee, coming to iOS, Android, WP, Mac, PC!

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)