Poręczny uchwyt dla iPhone’a 4 [wideo]

Poręczny uchwyt dla iPhone’a 4 [wideo]
30.01.2011 12:27
The Glif
The Glif
Zbyszek Kowal
Zbyszek Kowal

Tegoroczny MacWorld (bez obecności Apple’a) okazuje się być kopalnią ciekawych i innowacyjnych rozwiązań dla urządzeń przenośnych firmy z Cupertino. Dzisiaj chciałbym Wam pokazać mały i zgrabny uchwyt dla iPhone’a 4 który w znakomitej większości spełni potrzeby wielu użytkowników tego smartfona.

O The Gilf pisaliśmy kilka miesięcy temu. Dzisiaj jednak wracamy do tematu wraz z kamerą ekipy Cult of Mac. Odwiedzili oni bowiem stoisko Studio Neat na którym zaprezentowano ten bardzo poręczny uchwyt. Zobaczcie sami co potrafi ten mały wichajster.

Nie mówię że jest to rewolucja na rynku akcesoriów dla iPhone’a. Podobny uchwyt można wystrugać sobie samemu z drewna. Jednak prostota i funkcjonalność jaka leży w tym gadżecie powala na kolana. Lekki, mobilny, spełniający wszelkie podstawowe zadania uchwyt.

Co ciekawe, za stworzeniem The Glif stoi również nietuzinkowa historia. Otóż dwóch facetów wpadło na pomysł przygotowania takiego akcesorium. Zgłosili swój pomysł na witrynie kickstarter.com, gdzie przyznawane są pieniądze na realizacje co ciekawszych koncepcji. Udało im się zebrać odpowiednią ilość gotówki do wyprodukowania swojego projektu. Cała branża z poczytnym Wired oraz Gizmodo na czele jest zachwycona pomysłem. Więcej informacji o gadżecie (wraz z opcją zamówienia za 20 dolarów) znajdziecie pod tym adresem.

Źródło: cultofmac

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)