PornHub Wankband to opaska z powerbankiem, którą naładujesz... "kochając siebie"

PornHub Wankband to opaska z powerbankiem, którą naładujesz... "kochając siebie"

Wankband
Wankband
Źródło zdjęć: © PornHub
Konrad Błaszak
06.03.2015 14:33, aktualizacja: 07.03.2015 14:09

Nikogo chyba nie muszę przekonywać jak ważna jest energia elektryczna w naszych czasach. Co jednak zrobić, gdy rachunki za prąd są coraz wyższe, a na dodatek martwimy się o środowisko, gdy widzimy dymiące elektrownie? Z rozwiązaniem przychodzi... PornHub.

Jeśli interesujecie się chociaż w małym stopniu marketingiem, to zapewne pamiętacie, że jakiś czas temu Pornhub zrobił świetną kampanię reklamową szukając specjalisty do działu zajmującego się reklamą. Przez serwisy branżowe i Facebooka przewinęły się dziesiątki bardzo kreatywnych zdjęć nawiązujących do tematyki tej strony. Teraz Pornhub idzie o krok dalej i ogłosił, że chce stworzyć specjalną opaskę dla użytkowników.

Opaska nazywa się Wankband i jej działanie jest wyjaśnione na krótkim filmie:

Wankband - The wearable tech that allows you to love the planet, by loving yourself...

Wankband to według PornHuba jeden ze sposobów, jakim zwykli użytkownicy internetu mogą walczyć z brakiem energii na świecie oraz coraz większym zanieczyszczeniem środowiska. Działania tej opaski jest bardzo proste - wprawienie w jej ruch podczas "przeglądania internetu" powoduje wytwarzanie energii, którą możemy naładować nasze urządzenie elektryczne jak smartfon czy tablet. Jak możemy zobaczyć na filmie, PornHub obstawia, że dzięki jego serwisowi będziemy mogli wytworzyć duuużo energii. Oczywiście najlepiej dla PornHuba byłoby, gdybyśmy tak zdobytą energię wykorzystali do dalszego "oglądania filmów". Prawie jak perpetuum mobile...

Oglądając materiał promocyjny dowiadujemy się, że to jest też pierwsze źródło "dirty energy" i dzięki miłości do samego siebie, możemy pomóc naszej planecie. Powstają już pierwsze pomysły jak można wykorzystać tak duże pokłady energii. Według niektórych nawet wysłanie rakiety w kosmos nie byłoby problemem.

Obraz

Jak informuje PornHub, z opaski mogą korzystać zarówno mężczyźni jak i kobiety. Na razie jest ona w fazie tworzenia, ale można zapisywać się już na beta testy. Jeśli więc chcecie przyczynić się do tworzenia walki z zatruwaniem środowiska i brakami energii na świecie, to możecie się zapisać jako testerzy na stronie twórcy. Czasem - jak twierdzi PornHub - trzeba wziąć sprawy w swoje ręce.

Źródło: PornHub

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)