Porównanie dokładności dotykowych ekranów w smartfonach

Porównanie dokładności dotykowych ekranów w smartfonach

Porównanie dokładności dotykowych ekranów w smartfonach
Komórkomania.pl
25.03.2010 13:46, aktualizacja: 25.03.2010 14:46

W styczniu prezentowaliśmy wideo wykonane przez firmę Moto Development Group, na którym autor dokonał testu dokładności reakcji wyświetlacza na dotyk palca. Ta sama firma postanowiła zaprezentować kolejne porównanie, które polega na tym samym, co pierwsze, jednak zamiast palca użyto specjalnego robota.

W styczniu prezentowaliśmy wideo wykonane przez firmę* Moto Development Group*, na którym autor dokonał testu dokładności reakcji wyświetlacza na dotyk palca. Ta sama firma postanowiła zaprezentować kolejne porównanie, które polega na tym samym, co pierwsze, jednak zamiast palca użyto specjalnego robota.

Testom poddano następujące modele: iPhone 3GS, Droid Eris, Motorloa Droid (Milestone), Nexus One, Palm Pre oraz BlackBerry Storm 2. Zabrakło tylko HTC HD2, który dopiero teraz wchodzi do amerykańskich sklepów.

Obraz

Jeśli ktoś nie zorientował się, kto wygrał bój na dokładność wyświetlacza to podpowiem, że jest to iPhone, a tuż za nim Google Nexus One. Pomimo tego, że iPhone nie należy do najnowszych urządzeń, mechanizm dotykowy w smartfonie Apple'a wciąż może zachwycać. Zobaczymy, jak długo.

Źródło: SIMblog.pl

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)