Postaw sobie figurkę Jobsa na biurku

Postaw sobie figurkę Jobsa na biurku
22.11.2010 10:00
Steve Jobs Action Figure
Steve Jobs Action Figure
Zbyszek Kowal
Zbyszek Kowal

W jaki sposób można zmierzyć popularność człowieka? Czy wystarczy wpisać w Google'a nazwisko i sprawdzić liczbę wyników? Być może obraz popularności ukaże się nam po liczbie materiałów na YouTube? Nic z tych rzeczy. Prawdziwą popularność osiąga się w momencie, gdy ktoś stworzy figurkę z naszą podobizną!

Nie spotkałem jeszcze nikogo, kto nie lubiłby małych figurek. Batman, Superman czy inne postacie z filmów zawsze wywołują zachwyt u oglądających. Co jednak powiedzielibyście o znajomym, który zamiast superbohatera na biurku postawiłby figurkę Jobsa?

Taka figurka może spełniać dwie role. Z jednej strony jest wyrazem sympatii do człowieka i samej firmy, z drugiej - przedmiotem, na którym można wyżyć swoją frustrację. Firma M.I.C Store postanowiła wyjść naprzeciw takim oczekiwaniom i stworzyła figurkę szefa firmy z Cupertino.

411920374117565350

Miniaturowy Jobs ubrany jest w swój standardowy uniform: jeansy, czarny golf oraz zdejmowane okulary. Dodatkowo w ręce trzyma malutkiego iPhone’a – oczywiście nieprawidłowo. Całość uzupełniają karteczki z tzw. dymkiem, w który można wpisać ulubioną sentencję sternika Apple’a.

Jeśli zapragnęliście mieć taką „zabaweczkę” na swoim biurku, to po więcej informacji oraz zdjęć wysyłam Was pod ten adres. Koszt zakupu to 80 dolarów amerykańskich. Dajcie znać, jak się Wam podoba. Ja poważnie zastanawiam się nad zakupem!

Źródło: mashable

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)