Potężna aktualizacja Infinity Blade 3 już za tydzień!

Potężna aktualizacja Infinity Blade 3 już za tydzień!
Zbigniew Kowal

12.12.2013 22:14, aktual.: 13.12.2013 10:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zwykle aktualizacje gier mobilnych ograniczają się do wprowadzenia drobnych poprawek i kilku nowych plansz. Nadchodzący update do Infinity Blade 3 wniesie jednak gigantyczne zmiany. Ekipa Chair Entertainment szykuje dla graczy sporo niespodzianek.

Tuż po pobraniu aktualizacji pojawią się nowe wątki. Badanie mrocznej przeszłości Siri pozwoli zmierzyć się z nową grupą przeciwników. Wraz z nimi do dyspozycji gracza zostaną oddane także nowe przedmioty oraz broń.

Co ciekawe, nasz wojownik będzie mógł wrócić do Mrocznej Cytadeli, która pojawiła się w pierwszej odsłonie Infinity Blade. Przy okazji odblokowana zostanie szósta broń z pakietu „Infinity”, nazwana Infinity Edge. Dla graczy, którzy marzą o skompletowaniu wszystkich najlepszych części uzbrojenia, będzie to duże wyzwanie.

Obraz

W grze pojawi się drugi smok – Pisci, pod warunkiem że pokonaliście pierwszego, Ba’ela. Po zadaniu odpowiedniej liczby ran smokowi gracze będą mogli go zabić i zdobyć wyjątkowe przedmioty. Na razie nie wiadomo jednak, czy będą to dodatkowe fundusze czy też część uzbrojenia.

Czy na tym koniec? Ależ skąd! Aktualizacja wprowadzi dwa nowe tryby rozgrywki. Pierwszy z nich to Deathless Mode, który pozwoli ulepszać przedmioty do poziomu 15. Po ukończeniu trybu pięciokrotnie maksymalny poziom do wymasterowania dźwignie się do magicznej 20. Drugi tryb to klasyczny Survival Mode, w którym będziemy zdobywać różnego rodzaj dobra z każdą przebytą rundą.

Obraz

Na tym nie koniec nowości. Po aktualizacji w Infinity Blade 3 pojawi się funkcja MyMob. Dzięki niej gracz będzie mógł rozmawiać z kolegami w grze. Będzie można także zostawić notkę na temat wybranego questa lub poprosić o pomoc innych graczy w ClashMobs.

Na zakończenie bardzo ważna informacja dla wszystkich tych, którzy planują grę zaktualizować. Zgodnie z zapowiedzią twórców update dla Infinity Blade 3 pojawi się w App Store 19 grudnia. Tylko w tym dniu każdy, kto zaktualizuje aplikację, otrzyma specjalny klejnot o dużej mocy.

Infinity Blade III: Ausar Rising Video Preview

Co ważne, przedmiot ten nie będzie dostępny później. Macie zatem tylko 24 godziny na aktualizację i odebranie nagrody. Jeżeli do tej pory nie mieliście okazji zagrać w Infinity Blade 3, to odsyłam Was do App Store. Grę jako uniwersalną aplikację można pobrać za 7 euro.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)