Pożar w T‑Mobile Polska. Nie działa część usług

Pożar w T-Mobile Polska. Nie działa część usług
Miron Nurski

31.01.2019 12:31, aktual.: 31.01.2019 18:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Klienci sieci T-Mobile mogą mieć problemy z wysyłaniem SMS-ów, wykonywaniem i odbieraniem połączeń oraz działaniem innych usług. To efekt pożaru w warszawskim magazynie.

Pożar hali magazynowej przy ul. Annopol w Warszawie wybuchł 31 stycznia w godzinach porannych. Ok. godziny 12:30 Mazowiecka Straż Pożarna informowała o opanowaniu sytuacji i dogaszaniu pogorzeliska. Do akcji zaangażowano 160 strażaków oraz 50 samochodów.

Konieczne było ewakuowanie ponad 100 osób, ale na szczęście żadna nie ucierpiała. Tego samego nie można jednak powiedzieć o infrastrukturze sieci T-Mobile, która w płonącej hali o powierzchni 40 x 100 m zajmuje sekcję biurową. Część konstrukcji uległa zawaleniu.

Pożar w T-Mobile: połączenia i SMS-y mogą nie działać

Operator poinformował na Twitterze o możliwych ograniczeniach w dostępności wybranych usług. Użytkownicy skarżą się przede wszystkim na problemy z wysyłaniem i odbieraniem SMS-ów oraz wykonywaniem i odbieraniem połączeń głosowych.

Nie działa ponadto telefoniczne biuro obsługi klienta oraz część systemów w salonach T-Mobile. Operator zapewnia jednak, że podjął środki mające na celu minimalizację wszelkich utrudnień.

Problemy mogą dotyczyć także klienci Playa, który wykorzystuje infrastrukturę T-Mobile. Marcin Gruszka - rzecznik prasowy sieci - radzi w ustawieniach telefonu zmienić wybór sieci na automatyczny.

Aktualizacja: 18:00

Mazowiecka Straż Pożarna tuż przed godziną 18:00 poinformowała, że dogaszanie pogorzeliska wciąż trwa.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)