Pragnienie nie ma szans z Play i Sprite'em

Pragnienie nie ma szans z Play i Sprite'em

Promocja Play, Fanta i Sprite
Promocja Play, Fanta i Sprite
Mateusz Żołyniak
03.05.2011 08:46, aktualizacja: 03.05.2011 10:46

Sieć Play i firma Coca-Cola przygotowały specjalną promocją dla klientów korzystających z ofert na kartę. Dzięki niej można otrzymywać darmowe startery i doładowania od Play po kupnie Fanty lub Sprite'a.

Klienci Play korzystający z ofert "Play Fresh", "Play Karta" i "Nowy Play na Kartę" mogą za kody spod nakrętek odbierać doładowania 2 zł. Ci, którzy nie mają jeszcze telefonu na kartę w Play, mogą odebrać darmowy starter Play Fresh, dzięki któremu przez 10 dni będą rozmawiać i SMS-ować za darmo w Play.

Promocyjny starter można otrzymać, wysyłając SMS pod numer 790 300 900, w treści wpisując kod spod nakrętki Fanty lub Sprita. W ciągu 72 godz. wysyłany jest elektroniczny kupon zwrotny, który upoważnia do odebrania startera w Punkcie Sprzedaży Play. Limit przyznawanych starterów dla jednego numeru biorącego udział w promocji to 9.

Promocyjny starter PLAY
Promocyjny starter PLAY

Aby otrzymać doładowanie, należy kod spod nakrętki wysłać z numeru Play pod numer 790 300 600. W ciągu maksymalnie 3 dni konto klienta zostanie zasilone kwotą 2 zł. Miesięcznie można w ten sposób doładować konto na 16 zł.

Aby wziąć udział w promocji "Startery i doładowania Play za kody", należy zarejestrować swój numer telefonu na stronie promocji, na której znajdziecie także więcej informacji o akcji Coca-Coli i Play.

Promocja trwa do 31 grudnia 2011 roku lub wyczerpania nagród.

Źródło: blogplay.pl

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)