Prawdziwy iPad Killer z Android Marketu!

Strona głównaPrawdziwy iPad Killer z Android Marketu!
05.03.2011 11:13
Prawdziwy iPad Killer z Android Marketu!
Zbyszek Kowal
Zbyszek Kowal

Czy masz już dość wszędobylskiego iPada? Czy denerwuje cie fakt, że niemal każda witryna wspomina coś na jego temat? Najchętniej wystrzelałbyś je wszystkie? W takim razie mamy dla Ciebie grę, która pozwoli ci wyładować swoje negatywne emocje!

Zawsze wspominam o tym, że oryginalne pomysły zasługują na uwagę blogerów. Nie tylko wypieszczone do granic możliwości gry od największych producentów powinny być prezentowane. Od czasu do czasu warto zerknąć na produkcje słabsze, ale interesujące.

Gra iPad Killer to nic innego jak zmyślna zabawa w strzelanie do spadających z góry ekranu iPadów. Zgryźliwiec mógłby powiedzieć, że nic w tym odkrywczego. Zgoda, zarówno grafika jak i sama mechanika gry to prościutki schemat. Spróbujcie jednak zagrać, po prostu wciąga!

Produkcja firmy Android Research jest grą darmową, którą bez żadnych obaw możecie pobrać z Android Marketu. Aplikacja została pobrana już kilka tysięcy razy, więc nie będziecie pierwszymi którzy grę odkryją. Dla przeciwników tabletu Apple’a program z kategorii „must have”!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)