PreBrowser - wspaniała przeglądarka z Palma Pre w iPhonie

PreBrowser - wspaniała przeglądarka z Palma Pre w iPhonie
Krystian Bezdzietny

31.12.2009 16:53, aktual.: 31.12.2009 17:53

Całkiem niedawno na komórkowe salony wyszła komórka o nazwie Palm Pre. Przed swoją premierą jak i krótko po niej Sieć była przepełniona o nowym urządzeniu, wielokrotnie zwanym godnym iPhone-killerem. Niestety, dzisiaj nie jest już tak głośno o Palmie Pre, jednak developerzy iPhone'a postanowili wyciągnąć w pewien sposób omawianą komórkę z powrotem na salony, tworząc genialną przeglądarkę dla  iPhone'a, która wzorowana jest na tej, z którą spotkamy się w Palmie. Dlaczego genialna?

To wszystko za sprawą świetnego działania aplikacji jak i jej wyglądu. Sama przeglądarka jest banalna w obsłudze, a i jej interfejs powinien każdemu przypaść do gustu. Wystarczy uruchomić PreBrowser, kliknąć na polu adresu, wpisać adres i korzystać do woli z dobroci internetu.

PreBrowser 1.0 [New Video]

Na szczególną uwagę zasługuje tutaj wspaniała nawigacja w aplikacji i prędkość działania. Bez wątpienia tym może pochwalić się PreBrowser. Resztę wspaniałości możemy podziwiać na filmiku powyżej.

Niestety, PreBrowser nie jest bezpłatna. Znajdziemy ją w Cydii, w repo BigBoss za 1,99$. To stosunkowo nie dużo jak na taki produkt.

źródło: iSpazio

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)