Premiera Sony Ericssona Xperii neo przesunięta?

Premiera Sony Ericssona Xperii neo przesunięta?
08.04.2011 07:55
Sony Ericsson Xperia neo
Sony Ericsson Xperia neo
Tomasz Hamryszak
Tomasz Hamryszak

Tragiczne trzęsienie ziemi w Japonii, które kilka tygodni temu wywołało ogromne zniszczenia w kraju kwitnącej wiśni odbiło się nie tylko na ludności, ale także na wielu korporacjach. Skutki kataklizmu odczuła również firma Sony Ericsson. Włoski oddział producenta przekazał informacje, że planowana data premiery Xperii neo została przesunięta najprawdopodobniej do lipca.

Sony Ericsson Xperia neo, którego pierwotna data premiery została przesunięta na kwiecień, może doczekać się jeszcze większych opóźnień. Według informacji zamieszczonych na Facebooku, nowy model SE we Włoszech zadebiutuje dopiero w lipcu tego roku. Przedstawiciele marki nie poinformowali, czy opóźnienie będzie miało miejsce tylko w Italii, czy też odbije się echem po całej Europie.

Pewne jest, że nie jest to globalne opóźnienie, a Xperia neo jest już dostępna w Hong Kongu w wolnej sprzedaży. Ze względu na awarie wielu japońskich fabryk, nowy model może dotrzeć do nas z pewnym opóźnieniem, choć mamy nadzieję, że nie będą to tak duże straty czasowe jak w przypadku Włoch.

Źródło: xperiablog.net

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)