Prezentacja BlackBerry OS 6 [wideo]

BlackBerry
BlackBerry
Krzysztof Laber

28.04.2010 14:17, aktual.: 28.04.2010 16:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Choć w naszym kraju telefony BlacBerry nie zdobyły takiego uznania jak za oceanem, warto zainteresować się smartfonami firmy RIM. Zwłaszcza, że trwająca od poniedziałku i sponsorowana przez RIM konferencja Wireless Enterprise Symposium (WES 2010) przynosi coraz więcej informacji na temat "zupełnie nowego" systemu operacyjnego BlackBerry OS z numerkiem 6, który lada chwila ma zostać wprowadzony na rynek.

Jak powiedział prowadzący prezentację BlacBerry OS 6 Mike Lizaridis, nowy system "to kolejny krok" firmy RIM, który ma dostarczyć wspaniałych doznań jego użytkownikom. Interfejs zaprojektowano tak by był "łatwy w użyciu, potężny, zabawny oraz przystępny".

Skupiono się na sieciach społecznościowych oraz komunikacji. Rozbudowano również funkcje multimedialne systemu oraz dopracowano przeglądarkę internetową opartą na silniku WebKit.

Poniższa prezentacja pokazuje system dostosowany do telefonu posiadającego wirtualną klawiaturę, istnieje jeszcze wersja systemu dla telefonów z klawiszami fizycznymi.

Jak można zauważyć, firma RIM zamierza powalczyć o młodszych użytkowników, a jednocześnie nie chce stracić swych głównych odbiorców- biznesmenów. Pytanie tylko czy ci młodsi nie kupią iPhone, lub telefonu z Androidem na pokładzie ?

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)