Pac-Man w Mapach Google, inteligentny skrzat i inne. Najlepsze technologiczne żarty na prima aprilis

Pac-Man w Mapach Google, inteligentny skrzat i inne. Najlepsze technologiczne żarty na prima aprilis

Pac-Man w Mapach Google, inteligentny skrzat i inne. Najlepsze technologiczne żarty na prima aprilis
Miron Nurski
01.04.2017 13:51, aktualizacja: 01.04.2017 18:57

Sprwdźmy, jakie primaaprillisowe żarty przygotowały technologiczne firmy.

HTC #BetterU

Z okazji 1 kwietnia firma HTC przysłała nam notkę prasową, z którą możecie się zapoznać poniżej.

Pokaż lepszą wersję siebie z nową funkcją HTC #BetterU

  • Slider item
[1/1]

Firma HTC zapowiedziała wprowadzenie do urządzeń z rodziny HTC U nowej, rewolucyjnej funkcji, stanowiącej najdoskonalsze dotychczas zastosowanie sztucznej inteligencji. HTC #BetterU integrować będzie kilka niezależnych aplikacji, takich jak kalendarz, aparat, przeglądarkę internetową oraz kanały social media. Wszystko to w jednym celu - aby udoskonalać publiczny wizerunek użytkownika smartfona.

„Zauważyliśmy, że większość ludzi jest zmęczona koniecznością uprawiania pilatesu, wychodzenia do restauracji i pojawiania się w modnych miejscach, a już szczególnie czują się przytłoczeni koniecznością aktywnego komunikowania tego w social mediach.” – powiedział Lay Kadai, CEO start-upu Wannabe Company, odpowiedzialnego za opracowanie nowej funkcji – „Skrypt sztucznej inteligencji smartfonów z serii HTC U wciąż zbierał będzie i analizował prawdziwe dane o zwyczajach użytkowników, ale prezentować będzie ich lepszą wersję, publikując odpowiednio poprawione komunikaty w social media.”

Funkcja HTC #BetterU to idealne wsparcie każdego, kto chciałby poprawić swój wizerunek w sieci, jednocześnie nie ruszając się z kanapy. Smartfon wyposażony w tę funkcję szybko poprawi selfie, ujmując, czy dodając tu i ówdzie, w odpowiednim momencie wrzuci na Insta fotki stylowych dań, które wzbudzą zazdrość u obserwujących, „zaczekuje” się w modnych miejscach nawet w poniedziałkowy wieczór i wymyśli plan aktywności, którym nie powstydziłby się niejeden hipster. Nabije też dodatkowe kilometry w Endomondo, niby przy okazji rekomendując też znajomym widowiskowe trasy.

Ponadto, dzięki zastosowaniu rozbudowanych funkcji lingwistycznych, oraz najnowocześniejszych skryptów analizy semantycznej, wirtualny asystent HTC #BetterU będzie również w czasie rzeczywistym podpowiadał użytkownikowi treść ociekających elokwencją komentarzy w dyskusjach na FB, oraz na TT. W razie potrzeby zarekomenduje też srogie disy.

[h4]Cena i dostępność[/h4]

Zawsze brakowało Ci pomysłu na błyskotliwe riposty na FB? Nie masz czasu na śniadania na Zbawixie? W zasadzie nie znosisz intensywnego słońca, skoków ze spadochronem i przyciasnych rurek? Generalnie, masz się za domatora i nie chcesz spędzać długich godzin na robieniu się na bóstwo? Funkcjonalność HTC #BetterU jest właśnie dla Ciebie – zabłyśnij w towarzystwie, wyzwól lepszą wersję siebie nie ruszając się z kanapy!

Aplikacja zostanie udostępniona nieodpłatnie wszystkim użytkownikom korzystającym z systemu Android XYZ.

Pac-Man w Mapach Google

W Mapach Google, tak jak w ubiegłym roku, pojawił się specjalny przycisk "Wrzuć monetę". Po jego kliknięciu mapa dowolnego terenu zamienia się w planszę, na której można zagrać w kultowego Pac-Mana.

412169788874883628

Google Wind

Koniec z brzydką podogą. Dzięki systemowi wiatraków opracowanemu przez Google'a mieszkańcy Holandii już nigdy nie ujrzą chmur.

Introducing Google Wind

Google Gnome

Kojarzycie Google Home? To głośnik zintegrowany z wirtualnym asystentem, który odpowiada na pytania i wykonuje polecenia. Teraz podobnego urządzenia można używać nie tylko w domu, ale i w ogrodzie.

Amazon Petlexa

Amazon - podobnie jak Google - postanowił opracować żart dotyczący wirtualnego asystenta. Petlexa - bo tak się nazywa - to zintegrowana z głośnikiem Echo asystentka dla zwierząt domowych.

Amazon Alexa Moments: Petlexa (Amazon Echo Commercial)

Duolingo i emoji

Duolingo to popularna platforma ułatwiająca naukę języków obcych. Firma przygotowała kurs, który pozwoli wam opanować nowy język - emotikony. Znajdziecie go tutaj.

412169788875342380

T-Mobile ONEsie

Amerykański operator przygotował wideo promujące "pierwszą na świecie iunteligentną galanterię pokrywającą całe ciało".

Introducing T-Mobile ONEsie: The World’s First Full-Body Device | T-Mobile

Dash Charge dla ludzi

Smartfony OnePlusa wyposażone są w technologię szybkiego ładowania Dash Charge. Firma stworzyła spot promocyjny, z którego możemy się dowiedzieć, że używając tej technologii można ładować także ludzi.

Dash Energy - Dash Charge Your Life

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)