Primaaprilisowe w skrócie: inteligentna skarpetka HTC, MS-DOS Mobile i inne

Primaaprilisowe w skrócie: inteligentna skarpetka HTC, MS-DOS Mobile i inne01.04.2015 16:03
Primaaprilisowe w skrócie: inteligentna skarpetka HTC, MS-DOS Mobile i inne
Źródło zdjęć: © Google Japan

Jak co roku, największe na świecie firmy technologiczne z okazji 1 kwietnia postanowiły "zaprezentować" nowe produkty i usługi.

  1. Microsoft prezentuje MS-DOS Mobile. Nic na siłę. Rynek nie chce Windows Phone'a? Przywracamy do życia starą i sprawdzoną markę.
  1. Android w rękach Microsoftu. W razie gdyby z mobilnym DOS-em nie wypaliło, gigant z Redmond postanowił przejąć konkurencyjną platformę. A przynajmniej do takiego wniosku mogły dojść osoby, które instalowały dziś na swoich smartfonach najnowsze wydania Nightly CyanogenModa.
  1. Nowa skrzynka pocztowa Google'a. Swoją drogą niejeden gadżeciarz chciałby mieć przed domem taką inteligentną skrzynkę.

Smartbox by Inbox: the mailbox of tomorrow, today

  1. Moto Selfie Stick. Podczas gdy inni stawiają na szerokokątne obiektywy przednich aparatów i fotograficzne funkcje typu "panorama selfie", Motorola prezentuje zaawansowane akcesorium dla sweetfociarzy.
  1. Inteligentna skarpetka HTC. Też męczy Was to, że podczas wiązania butów jesteście całkowicie odcięci od świata? A przecież wystarczy zakupić skarpetkę HTC RE Sok, dzięki której powiadomienia ze smartfona będą zawsze w zasięgu wzroku.
HTC RE Sok
Źródło zdjęć: © HTC
HTC RE Sok
  1. Samsung Galaxy BLADE edge. Jeśli oprócz RE Sok zakupicie również najnowszy produkt Samsunga, odbierać powiadomienia z Facebooka będziecie mogli nie tylko podczas wiązania sznurówek, ale i krojenia pieczarek.
Galaxy BLADE edge
Źródło zdjęć: © Samsung
Galaxy BLADE edge
  1. Bezklawiszowa klawiatura Google'a. Na coś takiego mogli wpaść tylko Japończycy.

Google 日本語入力ピロピロバージョン

Jeśli zauważyliście jeszcze jakieś branżowe żarty, dajcie znać w komentarzach.

PS Nie ma punktu 4.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)