OnePlus 7 Pro: producent komentuje "ghost touch" i czas pracy [#wSkrócie]

OnePlus 7 Pro: producent komentuje "ghost touch" i czas pracy [#wSkrócie]

OnePlus 7 Pro
OnePlus 7 Pro
Mateusz Żołyniak
29.05.2019 17:04, aktualizacja: 29.05.2019 19:48

Przedstawiciele OnePlusa odnieśli się do problemów modelu 7 Pro, które raportowała część użytkowników.

Serwis Android Authority skontaktował się z firmą OnePlus w sprawie problemów, które dotknęły niektórych użytkowników wprowadzonego niedawno flagowca. Kluczowym z nich jest tzw. "ghost touch".

Użytkownicy tym mianem okrzyknęli pojawiające się od czasu do czasu w wybranych modelach OnePlusa 7 Pro reakcje panelu na dotyk, które nie są wywołane przez użytkownika (widoczne szczególnie podczas korzystania z CPU-Z). Dotyczy to górnej części wyświetlacza i powoduje m.in. ściąganie belki powiadomień.

OnePlus 7 Pro Ghost Touches

Przedstawiciele OnePlusa wskazali, że inżynierowie firmy pracują nad rozwiązaniem tego problemu, ale szczegóły nie zostały ujawnione.

W odniesieniu do OnePlusa 7 Pro pojawiły się także doniesienia na temat wyraźnie skróconego czasu pracy z włączonym odświeżaniem 90 Hz. Tu firma wskazała, że model w tym scenariuszu powinien pracować jedynie nieco krócej niż OnePlus 6T, ale wciąż dłużej niż OnePlus 6.

Gwarantować to mają algorytmy, które w inteligentny sposób obniżają odświeżanie i rozdzielczość w zależności od wyświetlanych w danej chwili treści. Firma pracować ma jednak jednocześnie nad nowymi funkcjami, które poprawią jeszcze czas pracy na pojedynczym ładowaniu.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)