Produkty Xiaomi 40 proc. taniej. Takie rzeczy tylko w T-Mobile

Produkty Xiaomi 40 proc. taniej. Takie rzeczy tylko w T‑Mobile

Produkty Xiaomi 40 proc. taniej. Takie rzeczy tylko w T-Mobile
Konrad Siwik
12.03.2022 08:43, aktualizacja: 14.03.2022 15:32

T-Mobile przygotował wyjątkową ofertę dla swoich klientów. Teraz mogą skorzystać ze specjalnego kodu uprawniającego do 40 proc. zniżki na 22 różne produkty marki Xiaomi.

Jak wiadomo, Xiaomi jest firmą technologiczną o szerokich horyzontach, a w swojej ofercie ma nie tylko smartfony. Nowe słuchawki, oczyszczacz powietrza, smart band, a może suszarka do włosów? Te i wiele innych akcesoriów marki można kupić nawet z 40 proc. zniżką od T‑Mobile.

W ramach nowej oferty promocyjnej dostępne są 22 różnorodne produkty i akcesoria marki Xiaomi, które klienci T‑Mobile mogą nabyć w promocyjnej cenie. Znajdują się tam zarówno urządzenia, które pomogą dbać o zdrowie, takie jak inteligentna waga, elektryczna szczoteczka do zębów czy oczyszczacz powietrza, jak również gadżety technologiczne, np. notatnik cyfrowy, bezprzewodowe słuchawki, minimalistyczny głośnik bluetooth czy szybki powerbank.

Klienci indywidualni T-Mobile – zarówno abonamentowi, jak i posiadacze oferty na kartę – mogą odebrać kod rabatowy w aplikacji „Mój T‑Mobile” od 11 do 15 marca, a zakupy będzie można zrealizować do 19 marca. Aby skorzystać z promocji, należy wpisać unikalny kod rabatowy na specjalnej stronie lub podać go sprzedawcy w salonie Xiaomi Store.

Tak przedstawia się lista wszystkich 22 produktów oraz ich ceny przed i po zniżce:

Obraz
© TMobile
Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)