Programy dla maców taniej o 90%

Strona głównaProgramy dla maców taniej o 90%
04.11.2010 07:30
Italiamac programy
Italiamac programy
Zbyszek Kowal
Zbyszek Kowal

Na skrzynkę pocztową naszej redakcji wpłynęła dość interesująca wiadomość od twórców witryny Italiamac oraz iUseMac. Okazuje się, że oba podmioty przygotowały bardzo ciekawą ofertę na 9 aplikacji dla polskich użytkowników makówek.

Poniżej wklejamy pełną treść listu, jaki otrzymaliśmy. Wprawdzie nie mieliśmy okazji przetestować opisanego niżej pakietu, ale uważamy, że jest to informacja godna przekazania dalej, co niniejszym czynimy.

Italiamac, znane włoskie forum Makowe oraz międzynarodowa witryna iUseMac prezentują Paczkę Aplikacji dla komputerów Mac w cenie 26,65 euro. Wartość aplikacji to aż 259,00 euro, jeśli chcielibyśmy kupić obecne w zestawie programy wprost od ich twórców. Pakiet zawiera również jedną aplikację niespodziankę, której nazwa jeszcze nie została ujawniona.

W ostatnich miesiącach redaktorzy Italiamac oraz iUseMac przetestowali setki aplikacji, które miały być pomocne włoskim użytkownikom komputerów Apple'a. Chociaż istnieje wiele aplikacji w języku włoskim, nie było możliwe wybrać do tego projektu tylko tych produktów, które miały nasz ojczysty język. Chcieliśmy stworzyć promocję z programów, które będą potrzebne w codziennej pracy każdego użytkownika, a te nie zawsze mają włoskie tłumaczenie.

Promocja jest tworzona we współpracy z iUseMac, znaną witryną z której korzystają użytkownicy Maków z całego świata. Dzięki porozumieniu pomiędzy twórcami aplikacji a iUseMac udało się nam stworzyć paczkę wysokiej jakości programów, których cena jest niższa o 90% w stosunku do ceny rynkowej.

Akcja promocyjna będzie trwała przez okres 15 dni od pierwszego listopada. Możliwość zakupu Paczki Programów zakończy się o północy 15 listopada 2010 roku. Ponieważ oferta jest tworzona przez włoską społeczność użytkowników Apple'a, wszystkie czasy podano w strefie czasowej Włoch.

Mamy przyjemność poinformować, że jedna z czołowych firm tworząca aplikacje na iPhonea wspiera całą akcję promocyjną i z tego faktu udostępni za darmo przez 24 godziny jeden ze swoich flagowych produktów. Program iDatabase zdobył czołowe miejsca na listach przebojów w App Store. O terminie bezpłatnej dystrybucji trwającej tylko 24 godziny w pierwszej kolejności zostaną powiadomione osoby, które zapiszą się do listy mailingowej na stronie promocji.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)