Promocja doładowań w Orange: 2x2

Promocja doładowań w Orange: 2x221.07.2009 15:00
orange - bonusy z doładowania
orange - bonusy z doładowania
Katarzyna Pura

Od jutra (22. lipca) przez miesiąc (do 23. sierpnia) u pomarańczowego operatora dostępna będzie nowa promocja doładowań: 2x2, w której dwie osoby będą mogły otrzymać podwojenie doładowania konta. Z promocji mogą skorzystać wszyscy użytkownicy ofert pre-paid i mix. Warunki są w sumie tylko dwa: trzeba znaleźć drugą osobę, która ma numer w Orange i zasilić oba konta w parze w przeciągu 24 godzin.

Dokładniej opisuje tę procedurę rzecznik sieci TP na swoim blogu: "Pierwszy krok to kupienie doładowania z 14 cyfrowym kodem i wybranie znajomego z Orange. Potem zasilenie konta poprzez wysłanie SMS-a pod bezpłatny numer 8042, zawierającego kod doładowania i numer telefonu znajomego, np.: 12345678901234.501100100 Pomiędzy kodem, a numerem nie zapomnijcie wstawić kropki!

Konto główne zostanie doładowane, a znajomy otrzyma informację, że jest zaproszony do promocji 2x2. Aby otrzymać bonus znajomy powinien w 24 godziny od chwili zaproszenia doładować konto w taki sam sposób, czyli poprzez wysłanie SMS-a pod bezpłatny numer 8042. W treści SMS-a powinien wpisać niewykorzystany 14 cyfrowy kod doładowania oraz numer telefonu osoby z pary (oddzielone kropką). W chwili doładowania konta przez drugą osobę z pary, oboje otrzymujecie bonus 100 proc. więcej na konta promocyjne!"

Co ciekawe, każda z tych dwóch osób, może zasilić konto inną kwotą, bo bonus będzie adekwatny do wybranej wartości zasilenia.

Trzeba również zaznaczyć, że jednocześnie można być w max. 3 parach (po przyznaniu bonusu w parze albo upływie 24h od zaproszenia para znika), a limit bonusu na koncie promocyjnym dla 2x2 to 500 zł.

I jak, podoba się? Tylko nie narzekajcie... ;)

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)