Promocja mBanku - Samsung Galaxy Tab lub iPad 2 z Internetem w Play

Promocja mBanku - Samsung Galaxy Tab lub iPad 2 z Internetem w Play

iPad 2 albo Galaxy Tab z darmowym internetem (fot.: mBank)
iPad 2 albo Galaxy Tab z darmowym internetem (fot.: mBank)
Kira Czarczyńska
23.02.2012 08:00, aktualizacja: 23.02.2012 09:00

Tablety spod znaku nadgryzionego jabłka zyskały sporą popularność. Zauważył to dział reklamy mBanku i postanowił wykorzystać do promocji oferty eKonta. Stali klienci banku mogą stać się właścicielami iPada 2 za 99 zł miesięcznie, a dodatkowo korzystać w nim za darmo z mobilnego Internetu w Play.

Propozycja zakupu iPada 2 z mobilnym Internetem w sieci Play skierowana jest do stałych klientów banku, mających eKonto oraz aktywną Ofertę dla Ciebie. mBank mówi o "najtańszym" tablecie, ale nie to jest główną zaletą tej oferty. Klient dostaje tablet do ręki od razu, może na nim korzystać za darmo z mobilnego Internetu, a spłaca go w postaci stosunkowo niskich rat miesięcznych.

Raty wynoszą 99 zł miesięcznie, umowę zaś podpisuje się na 39 miesięcy, z opcją skrócenia do 36 miesięcy w ramach programu PolecamBank. Prawdę mówiąc, to dość długo - po takim czasie większość sprzętu elektronicznego jest już przestarzała, ale przy krótszej umowie miesięczna opłata musiałaby być znacznie wyższa.

Jeśli komuś niekoniecznie pasuje popularny iPad, to analogiczna oferta dotyczy także tabletu Samsung Galaxy Tab 10.1. Kosztuje on mniej - jedynie 79 zł miesięcznie.

Jak mówi Małgorzata Biernacka, odpowiedzialna za ofertę eKonta z tabletem i mobilnym internetem w mBanku:

Dane dotyczące polskiego rynku mobilnego (Raport Internet Standard Mobile 2011) jasno pokazują, że w tym roku Polacy będą coraz chętniej kupować tablety. Najczęściej wybierają oni iPady, wg niektórych prognoz, urządzenia Apple mogą zdobyć nawet 70-proc. udział w rynku. [...] Biorąc pod uwagę te przewidywania , zdecydowaliśmy się na wprowadzenie jeszcze bardziej konkurencyjnej oferty.

Z mobilnego Internetu klient może korzystać dłużej, niż spłaca tablet - pełne 42 miesiące.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)