Promocja w nju mobile. Trzy miesiące za darmo

Nowa oferta nju mobile
Nowa oferta nju mobile
Źródło zdjęć: © nju mobile

01.09.2023 07:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wrzesień to dobry moment na zmianę operatora komórkowego. W nju mobile można teraz skorzystać z promocji, w ramach której nowi klienci przez trzy miesiące nie zapłacą abonamentu. To kolejny operator, który zaczyna wrzesień z podobną ofertą.

Z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego, operator komórkowy nju mobile postanowił zaskoczyć swoich potencjalnych klientów atrakcyjną promocją. Jest to oferta skierowana przede wszystkim do osób, które rozważają przeniesienie swojego numeru do nju mobile. Decydując się na taki krok, mogą one liczyć na trzy miesiące korzystania z abonamentu zupełnie za darmo. Warto zauważyć, że podobną propozycję dla swoich klientów przygotował również operator Plush, o czym już wcześniej wspominaliśmy na łamach portalu Komórkomania.

Koniec wakacji to idealny moment na wprowadzenie zmian na przykład w kontekście zmiany operatora komórkowego. Jeżeli zastanawiacie się nad zmianą operatora, ta oferta to może być dobry czas. W nju mobile można korzystać z usług abonamentowych przez trzy miesiące za darmo.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Promocja dotyczy różnych ofert abonamentowych:

  • solo (19 zł, 29 zł, 39 zł, 49 zł);
  • w parze (29+9 zł, 39+9 zł, 49+9 zł);
  • w trio (29+19+9 zł, 39+19+9 zł, 49+19+9 zł);
  • numerów dodatkowych, które można dokupić za 9 zł i 19 zł do wcześniej wybranych ofert solo lub w parze.

Jak skorzystać z promocji 3×0 złotych na start?

Każdy klient może skorzystać z promocji raz, kupując maksymalnie trzy numery. Można je nabyć jednocześnie, wybierając ofertę trio, lub w trzech różnych zamówieniach. Na przykład, najpierw kupując nju podstawowy, po tygodniu nju dodatkowy 9 zł, a po trzech tygodniach nju dodatkowy 19 zł. W ten sposób w startery nju można zaopatrzyć np. rodzinę lub bliskich znajomych. Dzięki czemu wszyscy będą korzystać z usług tego samego operatora i czerpać z tego korzyści.

Promocja jest ważna do odwołania. Szczegółowy regulamin akcji można znaleźć na dedykowanej jej stronie internetowej.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)