Przedsprzedaż Motoroli Xoom na Wyspach - ile trzeba zapłacić?

Przedsprzedaż Motoroli Xoom na Wyspach - ile trzeba zapłacić?

Motorola Xoom
Motorola Xoom
Paweł Żmuda
03.03.2011 13:35, aktualizacja: 03.03.2011 14:35

Mieszkańcy Wielkiej Brytanii mogą już zamawiać egzemplarze tabletów Motorola Xoom w przedsprzedaży. Dostępne są zarówno wersje wyposażone jedynie w WiFi, jak i z WiFi i modułem 3G. Ile trzeba zapłacić za nowy sprzęt amerykańskiej Motoroli?

Motorola Xoom z WiFi jest dostępna w przedsprzedaży w brytyjskim sklepie PC World za 500 funtów (w przeliczeniu około 2335 zł). Przedstawiciele sklepu zapewniają, że klienci zamawiający urządzenie właśnie u nich będą pierwszymi posiadaczami tabletu w Europie. Realizację zamówień zapowiedziano na 9 kwietnia.

Przedsprzedaż tabletu Motorola Xoom z modułem 3G i WiFi uruchomił sklep Carphone Warehouse. Tablet bez blokady i umowy z konkretnym operatorem kosztuje w nim aż 600 funtów (2800 zł). Zamówione już urządzenia mają trafić do klientów w kwietniu. Niestety, konkretna data nie jest znana.

Najgorsze jest to, że egzemplarze zapowiedzianej już dawno Motoroli Xoom zamówione w przedsprzedaży trafią do odbiorców znacznie później niż zaprezentowany wczoraj iPad. Dla przypomnienia warto dodać, że sprzedaż iPada 2 ruszy w Wielkiej Brytanii już 11 marca.

Źródło: slashgear

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)