Przegląd: Najnowsze aplikacje dla iPhone'a

Przegląd: Najnowsze aplikacje dla iPhone'a

iphone3g
iphone3g
Krystian Bezdzietny
12.12.2009 15:43, aktualizacja: 12.12.2009 16:43

W ciągu ubiegłego tygodnia na świat wyszło kilka ciekawych aplikacji i narzędzi dla komórki od Apple. Idąc za Simblogiem będziemy prezentować podobne zestawienia raz w tygodniu, w piątek. Zapraszam na pierwsze z nich, a w nim aktualizacja Simsów, Navigona czy legendarnych Wormsów.

O tym, że MobileNavigator ma zostać zaktualizowany

Aktualizacja 1.2.5 wnosi przede wszystkim mnóstwo nowych obiektów w grze. Nowe fryzury, elementy budownictwa itd. Poza dodatkami EA poprawiło także stabilność The Sims dla iPhone'a.

Let it snow - śnieżne zdjęcie zawsze i wszędzie

Zima niebawem, to i aplikacje adekwatne do tejże chłodnej pory roku powstają. Zadaniem naszej Let it Snow jest dodanie do wykonywanego zdjęcia efektu padającego śniegu. Zależnie od tego, jak trzymamy iPhone’a, tak będzie padał nasz śnieg. Wykonane zdjęcie zostaje automatycznie zapisane w Rolce. Aplikacja dostępna jest bezpłatnie w AppStore. Coraz bliżej święta.iClassic - iPod w iPhonie

[/h3]O zapowiedzi do tej aplikacji również pisałem pod tym adresem. Niestety, aplikacji nie można zakupić za pośrednictwem AppStore, a Cydia Store i kosztuje 2$. Aplikacja oferuje nam nie tylko interfejs iPoda wzorowany na iPodzie Classic, ale umożliwa pełne sterowanie odtwarzaczem za pośrednictwem iClassic.

Aktualizacja gry Worms do wersji 2.0

fot. iSpazio
fot. iSpazio

Po naprawdę gromkich narzekaniach tych, którzy zakupili na początku grę Worms, firma postanowiła wydać aktualizację, która wprowadza wiele zmian i poprawek. Należą do nich m.in.: tryb multiplayer za pośrednictwem Bluetooth, możliwość odtwarzania muzyki z iPoda w grze, możliwość zapisywania powtórek jaki plików wideo itp. Najważniejszą aktualizacją jest jednak znaczna poprawa grafiki i animacji 3D, jak i poprawa stabilności gry.

volume boost x3

Volume Boost x3 - iPhone może grać 3-krotnie głośniej

fot. appleinsider.com
fot. appleinsider.com

Pamiętacie jak Aplikację Fring kojarzy raczej każdy użytkownik iPhone'a. Ja tutaj zajmę się tutaj jedynie aktualizacją, która wprowadza przede wszystkim możliwość odbierania wideokonferencji w urządzeniu. Szkoda tylko, że nie działa to w obie strony. więcej info Dla wszystkich tych, którzy są stałymi bywalcami serwisu IMDb.com mam dobrą wiadomość - portal postanowił w końcu wydać aplikację dedykowaną iPhone'owi, umożliwiając tym samym pełny dostęp do bazy serwisu. Aplikacja umożliwia dostęp nie tylko do informacji, ale również zdjęć czy trailerów filmowych i nie tylko. Do ściągnięcia bezpłatnie z AppStore.

Źródło: Simblog

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)