Przegląd tematów dla WinterBoard-a cz. II

winterboard1
winterboard1
Krystian Bezdzietny

27.03.2009 16:30, aktual.: 27.03.2009 17:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W ubiegły piątek przedstawiłem pięć dosyć ciekawych tematów dla WinterBoard-a. Tematów jest setki, a tych wyjątkowych naprawdę niewiele. Czas na 5 kolejnych, ciekawych tematów. Motywem przewodnim dzisiaj będzie przezroczystość!

W ubiegły piątek przedstawiłem pięć dosyć ciekawych tematów dla WinterBoard-a. Tematów jest setki, a tych wyjątkowych naprawdę niewiele. Czas na 5 kolejnych, ciekawych tematów. Motywem przewodnim dzisiaj będzie przezroczystość!

Temat pierwszy - iGlassMotyw dosyć specyficzny. Po jego instalacji zmienia się LockScreen, dźwięki, ale także ikonki, które zasługują na największą uwagę. Ikonki to nic innego, jak 'pozamykane', domyślne ikonki iPhona. Temat dosyć ładny i ciekawy.

Temat drugi - GlasklartPrzezroczystość. Dużo przezroczystości, a zwłaszcza ikonki. Temat gości w moim iPhonie już jakiś czas. Po jego instalacji ok. 70% moich ikonek stało się przezroczystymi, a to bardzo dobrze. Polecam. Temat naprawdę ładny i bardzo profesjonalny.

Temat trzeci - Vivid (wersja podstawowa) Temat zawiera także sporą ilość przezroczystych ikonek (niestety, nie tyle, co Glasklart), które minimalnie różnią się od tych z wcześniejszego tematu. Po instalacji Vivid zmienia nam się LockScreen, a także tapeta na dosyć ładną, w fioletowych barwach. Vivid dostępny jest w 8 wersjach kolorystycznych: czarny, niebieski, szary, zielone, pomarańczowy, różowy, fioletowy oraz czerwony.

Temat czwarty - Bubbled

Bardzo bańkowy temat. Po jego instalacji wszystkie nasze ikonki przybiorą 'bańkowe' kształty jak i kolory. Zmieni się także LockScreen. Temat dosyć ciekawy, jednak dla tych, którzy chcą rozweselić swoje oko, temat nie przypadnie do gustu.

Temat piąty - Glass OrbTo najmocniejsza z dzisiejszych pozycji. Temat bardzo ładny i niewątpliwie ciekawy. Temat posiada mnóstwo ikon. Na największą uwagę tutaj zasuguje niecodzienny dock, który robi wrażenie. Temat do poprawnego działania wymaga zainstalowanego dodatku Five Icon Dock.

Po instalacji tematów z Cydii, należy je aktywować w WinterBoard.

źródło: Cydia

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)