Przeglądarka Chrome dla OS X dopiero za kilka miesięcy

chrome
chrome
Paweł Cebula

09.10.2009 15:00, aktual.: 09.10.2009 17:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nie wiem jak w Waszym wypadku, ale jedną z najbardziej wyczekiwanych przeze mnie aplikacji jest przeglądarka Chrome dla - rzecz jasna - Maków. Co prawda można korzystać z różnych testowych wersji, ale to i tak tylko kiepski substytut finalnej wersji aplikacji. Eric Schmidt ostatnio zdradził trochę szczegółów na temat Chrome.

Pierwsza wiadomość - Chrome dla Maków powinien być gotowy w przeciągu kilku najbliższych miesięcy. Czekamy już ponad rok, to dlaczego mielibyśmy nie poczekać jeszcze kilku miesięcy, prawda? Żadną tajemnicą nie jest to, że priorytetem dla Google jest wersja Windowsowa przeglądarki Chrome i to ona rozwija się najdynamiczniej.

Niestety, ale w przyspieszeniu rozwoju wydarzeń nie pomaga nawet wzrost popularności Maków w ostatnim czasie. Spora część pracowników Google na co dzień korzysta z komputerów Apple i oni również nie mają możliwości korzystania z przeglądarki firmy, dla której pracują. Optymiści uważają, że prawdopodobnie Chrome dla systemów OS X pojawi się jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia. Jakiś czas temu Google jednak ogólnikowo ogłosiło, że najbardziej realny termin to pierwsza połowa 2010 roku.

Jednym z największych atutów w przypadku Google Chrome dla OS X ma być oczywiście… szybkość. Przyznam szczerze, że jestem ciekaw, czy użytkownicy Safari w wersji dla Maków w ogóle dostrzegą jakąkolwiek różnicę w szybkości działania? Jeżeli chodzi o funkcjonalność to na pewno tak (niestety na niekorzyść Chrome).

Źródło: 9to5mac

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)