Przeglądarka zdjęć, z wodotryskami

Przeglądarka zdjęć, z wodotryskami
11.08.2009 18:09
Nokia-Photo-Browser.
Nokia-Photo-Browser.
Paweł Wolniewicz
Paweł Wolniewicz

Przeglądanie zdjęć na telefonach komórkowych nie jest już torturą, o ile oczywiście posiadane przez nas urządzenie dysponuje przyzwoitym wyświetlaczem. Ekran o przekątnej wynoszącej 2,5-3 cale to całkiem sporo. Chociaż na fotografiach trudno dostrzec szczegóły, to jednak obraz prezentuje się całkiem przyzwoicie. Żeby dodatkowo poprawić efekt warto skorzystać z przeglądarki zdjęć wyposażonej w funkcje multimedialne i wizualne wodotryski.

Bardzo efektowny program tego typu oferuje Nokia. Nokia Photo Browser jest dostępny za darmo, w Nokia Beta Labs.

Aplikacja posiada między innymi następujące funkcje:

  • powiększanie fragmentów zdjęć,
  • efekty wizualne,
  • możliwość wykrywania twarzy,
  • dotykowy interfejs.

Poza tym producent zadbał o dodatkowe atrakcje przeznaczone wyłącznie dla posiadaczy telefonów z wbudowanym akcelerometrem. Wszystko to ma na celu stworzenie jak najbardziej atrakcyjnego interfejsu dla programu, którego główne zadanie jest zupełnie prozaiczne.

Przeglądarka działa na telefonach z systemem Symbian S60 5th Edition, S60 3rd Edition Feature Pack 1, a także S60 3rd Edition Feature Pack 2. Posiadacze urządzeń pracujących pod kontrolą Symbiana S60 5th Edition i wyposażonych w dotykowe ekrany (w tym modelu Nokia N97) mogą dodatkowo skorzystać z dotykowego interfejsu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)