Przejedź się Mazdą MX‑5 na iPhonie

Przejedź się Mazdą MX-5 na iPhonie
Zbigniew Kowal

26.06.2010 09:15, aktual.: 26.06.2010 11:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mazda MX-5 to najlepiej sprzedający się roadster na świecie, nie tak dawno auto te zostało również wyróżnione tytułem najlepszego samochodu sportowego. Nic więc dziwnego, że producent chcąc zachęcić kolejnych klientów do zakupu, opublikował w App Store całkiem solidną symulacje jazdy tym samochodem. Za darmo!

Konstruktorzy Mazdy zarzekają się, że do chwili pojawienia się na rynku pierwszej Mazdy MX-5, nikt nie słyszał o pochodzącym z czasów samurajów Japońskim terminie Jinba Ittai. Tymczasem określenie to, wyrażające intuicyjną więź między koniem i jeźdźcem, doskonale opisuje charakter doznania, jakim jest jazda Mazdą MX-5. W zamyśle powinniście poczuć to również grając w najnowszą grę wyścigową na iPhonie.

Obraz

Zadania stworzenia się gry reklamowej dla Mazdy, podjęła się grupa FishLabs, znana z takich tytułów jak: Galaxy on Fire, Volkswagen Polo Challenge czy też silnika graficznego Abbys Engine, który posłużył do powstania Rally Master Pro – najlepszej gry wyścigowej w Javie.

You Cruise by Mazda MX-5 pozwala przejechać się „odkrytą” lub „zakrytą” wersja Mazdy MX-5 na kilku trasach. Sterowanie jest bardzo proste. Jedynie o co martwimy się to pedał hamulca, który od czasu do czasu trzeba naciskać. Auto rozpędza się samoczynnie. Co ciekawe jednak, samochód nie może wypaść z trasy, więc nawet najmniej wprawni użytkownicy kręcenia iPhonem w lewo i w prawo powinni sobie poradzić.

Obraz

Jak już wspomniałem wcześniej, jest to produkt reklamowy, więc grę możecie ściągnąć za darmo z App Store. Jeśli posiadacie konto w niemieckim iTunes, to oprócz gry otrzymacie również możliwość namierzenia najbliższego dilera Mazdy. Polecam się przejechać.[block position="inside"]1789[/block]

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)