Nowy sposób na przełączanie utworów na iOS

Nowy sposób na przełączanie utworów na iOS

Nowy sposób na przełączanie utworów na iOS
Krystian Bezdzietny
10.02.2012 11:10, aktualizacja: 10.02.2012 12:10

W Cydii pojawiła się bardzo fajna aplikacja, dzięki której można wyposażyć iPhone'y, iPody touch i iPady w dodatkową opcję zarządzania odtwarzaniem muzyki. Dzięki Swipe Navigation można przełączać utwory, przesuwając palcem wzdłuż okładki albumu w aplikacji Muzyka.

Swipe Navigation oparto na popularnym Activatorze. Zainstalowanie SN z Cydii automatycznie doda do Activatora dwie odpowiednie funkcje.  Przełączanie działa mniej więcej tak jak przy oglądaniu zdjęć. Kierując palcem od prawej do lewej strony, powoduje się przejście utworu do następnego, a z lewej do prawej - do utworu poprzedniego.

Aplikacja Swipe Navigation z pewnością nie jest czymś, bez czego nie można się obejść. Jej funkcję należy traktować bardziej jako dodatkową. Ponadto właściciele iPhone'ów 3GS, korzystający z tego narzędzia, podczas przewijania utworów mogą doświadczyć lekkiego zacinania się urządzenia, zwłaszcza jeśli do utworów zostały podpięte grafiki albumów w wysokich rozdzielczościach. Aplikacja Swipe Navigation dostępna jest za darmo w Cydii.

Źródło: redmondpie

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)