Przepiękne Bajki na iPada [giveaway]

Przepiękne Bajki na iPada [giveaway]

Przepiękne Bajki na iPada [giveaway]
Zbyszek Kowal
13.02.2012 06:48, aktualizacja: 13.02.2012 07:48

Bajki na iPada to więcej niż tylko kolekcja najpiękniejszych baśni świata ze wspaniałymi ilustracjami oraz żywym tekstem wykonanymi przy współpracy z Wydawnictwem Siedmioróg. To również fantastyczne, bajeczne słuchowiska powstałe dzięki talentowi i profesjonalizmowi wybitnych polskich aktorów, m.in. Krzysztofa Kowalewskiego, Agaty Kuleszy oraz Anny Seniuk.

Klasyczne historie zostały nie tylko opowiedziane, ale również wyśpiewane. Każda z bajek zawiera liczne, bardzo miłe dla ucha piosenki. Seria bajek z Kopciuszkiem, Kotem w Butach i innymi niezwykłymi bohaterami ma na celu przekazanie dzieciom prawdziwych wartości.

Mądre morały, szlachetne cechy bohaterów oraz pozytywne wzorce zachowań zostały ukazane w formie przystępnej dla najmłodszych, która jednocześnie zapewnia świetną zabawę. Bajki na iPada są mądrą rozrywką dla dzieci, ale też przynoszą frajdę rodzicom.

Obraz

Wykonanie aplikacji to duży atut. Profesjonalni ilustratorzy Siedmiorogu, mający bogate doświadczenie w tworzeniu książeczek dla dzieci, wykreowali magiczny świat niesamowitych historii, czarów i przygód, który fascynuje i ożywa na kartach bajek. Przepiękna narracja Krzysztofa Kowalewskiego i innych aktorów wzrusza, bawi do łez i wywołuje prawdziwe emocje.

Każdy, kto woli przeczytać samodzielnie dziecku bajkę, dzięki opcji wyłączenia lektora może jedynie w akompaniamencie własnego głosu cieszyć się świetnie napisanym tekstem pobudzającym dziecięcą wyobraźnię.

Bajki na iPada powstały z miłości do dzieci i z troski o ich wychowanie. Ich intencją jest wykorzystanie najnowszej technologii do przekazywania mądrych prawd o życiu w wywołującej zachwyt formie. Piękno i nowoczesność łączą się w tej nowej, wartościowej serii stworzonej specjalnie dla dzieci.

W App Store znajdziecie następujące aplikacje z bajkami:

GIVEAWAY

Nie zapomnijcie podać swojego adresu e-mail, nawet jeżeli logujecie się z konta na Facebooku. To jedyny sposób na otrzymanie nagród.

Przypominamy, że kody na gry w naszym konkursie można zrealizować w programie iTunes. Wymagane jest darmowe konto.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)